8 червня 2018 року на сесії Білоцерківської районної ради з ініціятиви фракції ВО “Свобода” ухвалено звернення до Верховної Ради України щодо підтримки Антиолігархічного пакета докорінних перетворень. Звернення депутати підтримали одностайно.

Йдеться про повернення капіталів з офшорів i ліквідацію схем виведення грошей з України, демонополізацію та ліквідацію олігархічної моделі економіки, деолігархізацію енергетики і справедливі тарифи тощо.

“Саме олігархи чверть століття грабують і знесилюють Україну, розколюючи державу на Схід і Захід. Єдиний шлях ‒ запровадити Антиолігархічний пакет докорінних перетворень. Усі необхідні законопроєкти вже давно зареєстровані у Верховній Раді. Проте ці ініціятиви не підтримано, бо зрозуміло, що вони підривають основи олігархічного ладу в державі. Антиолігархічний пакет ‒ системний план ліквідації олігархії. Сьогодні Білоцерківська райрада долучилася до якнайшвидшого запуску цього процесу”, ‒ зазначив голова постійної комісії з питань законности, правопорядку, регламенту, депутатської етики, духовности та забезпечення діяльности депутатів, автор проєкту рішення свободівець Олександр Махиня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *