10 березня 2014 року з ініціативи свободівця Володимира Когута відбулося перше організаційне засідання люстраційного комітету Білої Церкви. До співпраці були запрошені депутати міської ради, громадські активісти, фахівці у сферах юриспруденції та економіки, представники ЗМІ та всі, хто мав бажання долучитися до роботи комітету.Перед громадою виступив заступник голови ГО «Всеукраїнська Люстрація» Олександр Куліковський.

Основними завданнями комітету люстрації в Білій Церкві є: контроль щодо призначення посадовців, контроль діяльності кожної посадової особи, яка працювала, працює і працюватиме на державних посадах; розслідування законності дій колишніх, діючих та майбутніх посадових осіб та правоохоронних органів; надання правової допомоги громаді щодо порушення їх прав посадовими особами або правоохоронними органами; участь у робочих, слідчих групах, комісіях і ін., створюваних правоохоронними органами України, контроль за їх діяльністю, дотриманням законодавства України, захист прав громадян, тощо.

«Як відомо, новою владою було створено комітет люстрації при Кабінеті Міністрів України, який очолив Єгор Соболєв. Проте цей орган зможе розпочати роботу лише тоді, коли буде прийнята відповідна законодавча база. Враховуючи нестабільну ситуацію в країні внаслідок військової агресії Кремля, потрібний законопроект буде прийнятий не сьогодні-завтра. Але діяти на місцях ми можемо почати вже зараз», – зазначив у своєму зверненні свободівець Олександр Куліковський. 

Бажаючі долучитися до роботи ЛК відправляйте повідомлення на електрону адресу –  bc-lustration@mail.ua

Прес-служба Білоцерківської міської організації ВО «Свобода»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *