26 квітня 2016 року Білоцерківська міська організація ВО “Свобода” долучилася до заходів, присвячених 30-й річниці Чорнобильської трагедії.

Білоцерківські націоналісти взяли участь у пам’ятному хресному ході від Церкви Покрови Пресвятої Богородиці до пам’ятного меморіялу “Чорнобильський дзвін”. Біля пам’ятника відбувся мітинг за участи ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, громадських організацій та жителів міста.

На заході до громади звернувся народний депутат від ВО “Свобода” Олександр Марченко. “Сьогодні минає 30 років від страшного лиха – Чорнобильської аварії. Білоцерківці одними із перших кинулися рятувати Україну від радіяції. Саме білоцерківські пожежні відкачували воду з-під палаючого реактору, чим запобігли ще більшій загрозі – водневому вибуху. До ліквідації долучилися і наші військовослужбовці, медики, водії, будівельники… Напередодні цієї пам’ятної дати усім українським чорнобильцям влада зробила “подарунок” – президент ветував ініційований мною законопроєкт “Про статус і соціяльний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, а псевдокоаліція не спромоглася подолати це ганебне вето”, – сказав під час виступу Олександр Марченко.

У своїх виступах ліквідатори, представники громадських організацій підтримали та подякували свободівцю Олександру Марченку за його активну роботу та засудили рішення президента та безпорадність парламенту.

У пам’ять страшних роковин пролунало 30 ударів дзвону, розташованого на меморіялі.

Захід завершився хвилиною мовчання, покладанням квітів та виконанням державного славня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *