24 березня 2017 року на сесії Білоцерківської міської ради депутат Київської облради від ВО “Свобода” В’ячеслав Хмельницький розкритикував Білоцерківського міського голову Геннадія Дикого за недотримання слова.

В’ячеслав Хмельницький нагадав присутнім, що 20 березня 2017 року відсвяткував свій 90-річний ювілей Теодор Дячун ‒ керівник Білоцерківської станиці Київського крайового братства ОУН‒УПА, комбатант УПА, а також пригадав події минулорічної давности, коли міськрада, порушивши процедуру, не спромоглася ухвалити рішення про присвоєння ветерану УПА звання Почесного громадянина міста. Тоді міський голова назвав ситуацію “прикрою помилкою” та пообіцяв разом з головами більшости фракцій міської ради провести позачергову сесію з цього питання.

Дотепер міська влада так і не зробила нічого в даному напрямку. Зважаючи на це, Білоцерківська міська “Свобода” подала до суду, щоби виправити несправедливість відносно ветерана.

Цьогоріч від влади герой УПА отримав нагрудний знак “Відзнака міського голови”, який вручив навіть не міський голова. На переконання націоналістів Білої Церкви, найкращим подарунком Теодорові Дячуну на 90-річний ювілей було би присвоєння високого звання Почесного громадянина міста Біла Церква.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *