8 вересня 2016 року перед початком сесії Білоцерківської міської ради фракція ВО “Свобода” порушила питання щодо звільнення свободівця Володимира Проценка з посади директора Дитячо-юнацького фізкультурно-спортивного клубу.


Начальник управління освіти та науки Білоцерківської міської ради, депутат міської ради від БЮТ Юрій Петрик показово звільняє з роботи члена ВО “Свобода, а на його місце вже призначив виконувача обов’язків. Офіційна підстава – закінчення терміну дії контракту. Неофіційна – звинувачення націоналіста у зриві Чемпіонату України з плавання серед юнаків, який проводився 30.03.-02.04.2016 у комунальному закладі Білоцерківської міської ради ДЮСШ № 1.
“Вважаю це звинувачення спробою перекласти на мене відповідальність директора комунального закладу Білоцерківської міської ради ДЮСШ №1, депутата міськради від “Самопомочі” Юрія Гончаренка за неспроможність підготувати базу (якість води, умови проживання, харчування, пропускну спроможність басейну та трибун) та спробою приховати корупційні дії Гончаренка Ю.А. та представників Федерації плавання України щодо незаконного збору коштів зі спортсменів-аматорів, які брали участь у чемпіонаті”, – заявив націоналіст, виступаючи з трибуни міської ради.
Під час організації та проведення змагань Володимир Проценко вимагав від організаторів використовувати в офіційних моментах виключно українську мову, за що і отримав чергову порцію негативу з боку названих вище осіб.
Практично весь трудовий колектив, а також батьки вихованців спортивного закладу неодноразово висловлювали підтримку Володимиру Проценку, вимагали в білоцерківського міського голови Дикого та начальника освіти Петрика залишити на робочому місці кваліфікованого керівника.
Зокрема, на сесії виступила мати двох дітлахів з ознаками ДЦП. З восьми плавальних басейнів міста лише дитячо-юнацький фізкультурно-спортивний клуб зголосився сприяти реабілітації дітей. Володимир Проценко власноруч піднімав дітей на другий поверх та проводив із ними заняття.
Члени фракції ВО “Свобода” у міськраді, а також депутати-свободівці Київської обласної ради Максим Запаскін та Вячеслав Хмельницький заявили про підтримку колеги. На трибуні міської ради націоналісти повісили плакат із закликом “Петрик, припини репресії в освіті!”.
На жаль, виступи депутатів, батьків та працівників спортивного закладу не змінили намірів міського голови та начальника відділу освіти звільнити націоналіста. Зважаючи на це, Білоцерківська міська організація ВО “Свобода” вбачає у звільнені політичну складову та позиватиметься до суду, аби відстояти права свого побратима.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *