23 лютого 2017 року під час пленарного засідання Білоцерківської міської ради свободівець Василь Шевченко набув повноцінного статусу депутата, рада одностайно підтримала пропозицію Вадима Кошеля підтримати законопроєкт “Про заборону торгівлі з тимчасово окупованими територіями України”, авторства народного депутата від ВО “Свобода” Юрія Левченка.

На засіданні міської ради були присутні депутати Київської обласної ради від ВО “Свобода” В’ячеслав Хмельницький та Максим Запаскін.

Перед початком засідання міський голова оголосив рішення Білоцерківської міської виборчої комісії про обрання свободівця Василя Шевченка депутатом міськради. Новообраний депутат-свободівець виголосив з трибуни міської ради присягу, отримав тимчасове депутатське посвідчення, пройшов процедуру реєстрації, рішенням міської ради увійшов до складу б’юджетної комісії, а також Приєднався до фракції ВО “Свобода”.

Депутат Юрій Оселедько з трибуни міської ради виголосив заяву фракції ВО “Свобода” з приводу вшанування героїв Небесної сотні та бійців, які загинули у горнилі московсько-української війни. Він нагадав, що серед загиблих під час Революції гідности було і 19 свободівців. Націоналіст зробив наголос на тому, що міська влада й досі не спромоглася встановити у найбільшому місті Київщини достойний пам’ятник героям Небесної сотні.

Т.в.о. голови білоцерківської міської “Свободи”, депутат міськради Вадим Кошель також зробив заяву від націоналістичної фракції. Він наголосив, що 22 лютого у столиці України відбувся багатотисячний “Марш національної гідности” за участи трьох націоналістичних сил, та озвучив повний текст звернення до українців і ультиматум владі, зачитаний народними депутатами з трибуни Верховної Ради від імени 20 тисяч учасників маршу.

Під час розгляду питання про звернення Білоцерківської міськради до центральних органів влади щодо заборони торгівлі з окупантом Вадим Кошель вніс пропозицію доповнити звернення до Верховної Ради таким рядком: “Білоцерківська міська рада вимагає негайно ухвалити законопроєкт №2066а і припинити загравання і торгівлю з ворогом!”. Депутати одностайно підтримали пропозицію фракції “Свободи”. Нагадаємо, що 12 червня 2015 року “Свобода” зареєструвала законопроєкт №2066а “Про заборону торгівлі з тимчасово окупованими територіями України” (автор ‒ народний депутат Юрій Левченко). Тодішня й теперішня коаліція досі ігнорують цю законодавчу ініціятиву.

Рішенням міської ради депутата-свободівця Віталія Підіпригору переведено до складу постійної комісії з питань земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою, А Юрія Оселедька – до комісії з питань інвестицій, регуляторної політики, торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, власності, комунального майна та приватизації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *