1 січня 2017 року в столиці відбувся традиційний смолоскипний марш на честь 108-ї річниці з дня народження Провідника української нації Степана Бандери. До заходу приєдналися члени Білоцерківської міської організації ВО “Свобода”, у тому числі народний депутат Олександр Марченко, депутат Київської облради Максим Запаскін, депутати Білоцерківської міської ради Вадим Кошель та Юрій Оселедько.

Цього вечора вулиці Києва засвітилися від смолоскипів та вогню у серцях патріотів, які колонами пройшли бульваром Шевченка та Хрещатиком. На чолі колони несли великі портрети Степана Бандери і командира УПА Романа Шухевича. Закінчився марш великим вічем на Майдані Незалежности.
“Починаючи кожен рік зі вшанування Степана Бендери, ми згадуємо його ідеї, які актуальні зараз як ніколи. Він відмовляв українців від федералізації та всілякого роду союзів, а також надихав на боротьбу проти московського окупанта”, – зазначив депутат Київської облради, заступник голови Київської обласної організації ВО “Свобода” з юридичних питань Максим Запаскін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *