24 червня 2018 року активісти ВО “Свобода” Білої Церкви долучилися до святкування Дня молоді.

Секретар Білоцерківської міської ради свободівець Вадим Кошель привітав зі святом громаду з головної сцени та побажав отримати максимум задоволення від святкового дійства.

“Молодість ‒ найцікавіша частина життя кожної людини, і від того, як прожити цей час, залежить майбутнє кожного з нас, майбутнє нашого міста та України”, ‒ розповів секретар Білоцерківської міської ради свободівець Вадим Кошель.

Активісти Білоцерківського міського осередку ВГО “Сокіл” спільно з ВО “Свобода” та Білоцерківською міською федерацією велосипедного спорту провели змагання серед білоцерківців до Дня молоді.

Учасникам потрібно було якнайдовше втриматися на велосипеді в невеликому квадраті. Всі переможці були нагороджені призами, яких привітав секретар Білоцерківської міської ради Вадим Кошель.

Також “сокільці” роздавали листівки-запрошення на “Білоцерківський стандарт” ‒ 100-кілометровий велосипедний маратон мальовничими місцями Білоцерківщини. Захід відбудеться 9 вересня в День міста. Офіційними спонсорами заходу є ВО “Свобода” та ВГО “Сокіл”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *