25 листопада 2017 року в Білій Церкві відбулася низка заходів з вшанування пам’яти жертв голодоморів та політичних репресій.

Активісти Білоцерківської міської організації ВО “Свобода” та ВГО “Сокіл” взяли участь у загальноміській ході від погруддя Тарасу Шевченку до пам’ятного знаку жертвам Голодомору, де відбувся мітинг-реквієм.

У заході взяли участь депутати Білоцерківської міської ради від ВО “Свобода”, а також депутати-свободівці Київської обласної ради Вячеслав Хмельницький, Максим Запаскін та Сергій Яременко.

Після мітингу націоналісти роздавали лампадки з інформаційними пам’ятками, аби білоцерківці долучилися до акції “Запали свічку пам’яти”.

Ввечері націоналісти з небайдужими білоцерківцями запалили лампадки біля пам’ятного знаку жертвам Голодомору.

“Усі голодомори в Україні були спеціяльно сплановані проти українського села і проти українського народу. Пам’ять про Голодомор 1932‒33 років для кожного з нас має жити вічно. Мусимо робити все можливе, щоб ніколи більше не допустити такої трагедії. Потрібно негайно зупинити експерименти чинної влади над українцями, які вони називають “реформами”, ‒ зазначив в. о. голови Білоцерківської міської організації ВО “Свобода”, депутат Білоцерківської міської ради Вадим Кошель.

Прес-служба Київської обласної організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *