29 червня 2017 року перед початком засідання Білоцерківської міськради депутати міської та обласної ради фракції ВО “Свобода” підтримали блокування трибуни, яку організували громадські активісти та підприємці міста.
Націоналісти вимагали зняти з розгляду сесії питання “Про виведення (виключення) майна зі складу об’єкта концесії та укладання додаткової угоди до концесійного договору від 25 березня 2013 року”. На думку активістів, мова йде про розбазарювання комунального майна, яке ТОВ “Білоцерківвода” взяла в концесію.
Одна з вимог ‒ створення громадсько-експертної комісії, яка б перевірила наявність майна та його стан.
Після виступів голів фракцій та активістів міський голова Геннадій Дикий пішов на поступки блокувальників: поставив на голосування зняття резонансного питання, пообіцяв створити експертну комісію та залучити до неї громадськість.
“Зважаючи на три кримінальні справи, відкриті стосовно ТОВ “Білоцерківвода”, про будь-які операції з майном, коли йдеться про суму близько 13 мільйонів гривень, не може йти мови. Білоцерківська “Свобода” вимагає повернути стратегічне підприємство у комунальну власність”, ‒ заявив депутат від ВО “Свобода” Вадим Кошель.
Окрім того, місцевих підприємців хвилювало питання місцевих податків та зборів на 2018 рік. Білоцерківська влада пропонувала максимальні ставки оподаткування. Більшість фракцій, зокрема і “Свобода”, наполягали на збереженні податків на рівні цього року.
“У такий скрутний час у жодному разі не можна збільшувати податки для дрібних та середніх підприємців. Навпаки, ми всіляко маємо сприяти їхньому розвитку. Керівництво білоцерківської податкової не виконує рішення міської ради та вимагає з підприємців виплат за максимальними ставками. Ми вже не вперше домагаємося присутности на сесії міської ради керівництва білоцерківської податкової. Депутатські вимоги вчергове проігноровані. Зважаючи на це, нам доведеться навідатися до місцевих податківців”, ‒ наголосив голова фракції ВО “Свобода” Білоцерківській міській раді Володимир Панасов.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *