27 та 28 грудня 2016 року активісти Білоцерківської міської організації ВО “Свобода” привітали найменших мешканців міста з новорічними святами.

Так, 27 грудня депутати-свободівці Київської обласної ради Вячеслав Хмельницький, Максим Запаскін, Сергій Яременко, а також депутати Білоцерківської міської ради Вадим Кошель та Юрій Оселедько разом зі своїми помічниками завітали в дитячий садок №15 “Теремок”. Націоналісти привітали малечу зі святами та подарували їм іграшкові набори та солодощі.

“Діти – то наше майбутнє, то майбутнє нашої держави й народу. Саме тому ми в жодному разі не маємо права забувати про них. Ми мусимо турбуватися про їхню освіту, виховання, здоров’я повсякденно й повсякчас. Особливо зараз, коли наша Вітчизна знову перебуває в боротьбі з одвічним ворогом”, – наголосив Вячеслав Хмельницький.

Далі свободівці навідалися в дошкільний навчальний заклад комбінованого типу №32 “Перлинка”. У дитячому садочку створено дві спеціальні корекційні групи для дітей із затримкою психічного розвитку “Колосок” і “Зайчики”. Саме до цих дітлахів із подарунками та теплими словами завітали націоналісти.

“Сьогодні ми хотіли, щоби дітлахи відчули казкову атмосферу новорічних свят. Сподіваємося, нам вдалося цього досягти. Педагогічному колективу та керівництву побажали терпіння та здоров’я, висловили вдячність за важку, але таку потрібну щоденну працю”, – зазначив Максим Запаскін.

А 28 грудня депутати Сергій Яременко та Вадим Кошель прийшли з вітаннями та іграшками у Спеціалізований обласний будинок дитини. Це заклад для дітей-сиріт та дітей-інвалідів віком від двох тижнів до 7 років. Практично всі діти мають певні патології, негаразди зі здоров’ям. Це малюки із дитячим церебральним паралічем, синдромом Дауна, епілепсією, фізичними вродженими вадами, вродженими вадами серця, щелепно-лицевої патології, затримкою психічного та фізичного розвитку. Особливої уваги потребують діти ВІЛ-інфіковані, ВІЛ-позитивні, хворі на гепатити В і С, тубінфіковані.

“Ці діти зіштовхуються з такими проблемами, які пережити може не кожен дорослий. Я сподіваюся, що ми подарували малечі трохи тепла та святкового настрою. Надіємося, що завдяки важкій роботі працівників закладу майбутнє цих малюків буде щасливим і безхмарним, а ми докладемо до цього максимум зусиль”, – прокоментував Сергій Яременко.

Малюки влаштували депутатами концерт-імпровізацію, чим приємно здивували свободівців та вихователів. Діти співали пісні, декламували патріотичні та святкові вірші.

Зауважимо, що іграшкові набори придбано коштом народного депутата України від ВО “Свобода” Олександра Марченка, а купівлю солодощів профінансували Вячеслав Хмельницький та Сергій Яременко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *