11 грудня 2017 року активісти Білоцерківської міської організації ВО “Свобода” та ВГО “Сокіл” відвідали презентації книги Петра Билини “Війна кличе. Стань переможцем”. Автор ‒ ветеран російсько-української війни, боєць “Легіону Свободи”. Редактор книги ‒ доктор філологічних наук, професор, депутат ВРУ VII скликання від ВО “Свобода” Ірина Фаріон, яка презентувала книгу разом із автором та спілкувалася з присутніми, відповідаючи на численні запитання про проблеми сьогодення та війну з відвічним ворогом.

“Ми не маємо чекати, що прийде краще, сильніше покоління і зробить все за нас. Лише син, що тримає за руку батька, а той свого, лише цей зв’язок досвіду одного та енергії иншого дадуть результат”, ‒ зазначила Ірина Фаріон.

На зустрічі був присутній голова фракції ВО “Свобода” у Київській обласній раді Ігор Сабій, а також депутати-свободівці Київської обласної ради Вячеслав Хмельницький та Сергій Яременко, секретар Білоцерківської міської ради свободівець Вадим Кошель, депутати Білоцерківської міської ради від ВО “Свобода” Василь Шевченко та Юрій Оселедько, голова Київської обласної організації об’єднання українок “Яворина” Ольга Філюк, голова Київської обласного осередку ВГО “Сокіл” Олександр Яременко, журналісти та небайдужі громадяни.

“Презентована книга розповідає простою мовою людям про війну, проблеми нашого суспільства, важливість мови та багато иншого, що зараз актуальне для кожного. Правильних книг не багато, але це одна з них. Участь пані Ірини як редактора та безпосередня присутність на презентації це доводить”, ‒ прокоментував голова Київського обласної організації ВО “Свобода” Ігор Сабій.

Лідер націоналістів Київщини нагородив завідувача відділом обслуговування Центральної бібліотеки м. Білої Церкви Людмилу Чупак подякою Київської обласної ради за багаторічну сумлінну та плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розбудову та становлення місцевого самоврядування на Київщині, активну громадську діяльність.

Прес-служба Київської обласної організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *