4 січня 2017 року секретар Білоцерківської міської ради свободівець Вадим Кошель взяв участь у покладанні квітів до Вічного вогню в Парку Слави з нагоди 74-ї річниці визволення Білої Церкви від нацистських окупантів. Цього ж дня відбулося прощання із добровольцем, бійцем батальйону “Донбас” Національної гвардії України Владиславом Щербаковим, який загинув на передовій московсько-української війни 31 грудня 2017 року.

Сотні білоцерківців хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто поклав своє життя у Другій світовій та загинув від рук московського агресора на Донбасі.

У заходах взяли участь свободівці-депутати Київської обласної та Білоцерківської міської рад, активісти Білоцерківської міської “Свободи”.

“1944 року українські вояки мужньо визволяли нашу землю від нацистської навали. Нині вже четвертий рік поспіль на фронті українське військо боронить нашу державу від московського ворога. Сьогодні проводжаємо в останню путь білоцерківського героя Владислава Щербакова. Цьогоріч на заході не було жодного комуністичного прапора – тільки українські державні стяги. У покладанні квітів взяло участь багато молоді, ветерани московсько-української та Другої світової воєн. Міти кривавого совєцького режиму виходять зі свідомости наших земляків. Натомість з’являється чітке розуміння необхідности боротьби за українську Україну”, – прокоментував Вадим Кошель.

Довідка: Нацистська окупація Білої Церкви тривала з 16 липня 1941 року по 4 січня 1944 року. У місті було створено табір для військовополонених, де з липня 1941 по лютий 1942 р. було розстріляно близько 4500 осіб та депортовано до Німеччини понад 3000 осіб.

Прес-служба Київської обласної організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *