29 серпня 2015 року члени Білоцерківської міської організації ВО “Свобода” відвідали могилу однопартійця Віталія Коломійця, який рівно рік тому загинув в “іловайському котлі”.

“В Україну прийшли з війною одвічні вороги, і Віталій без зайвих слів пішов на фронт. Його вчинок – гідний, його загибель – героїчна. Будемо достойні свого побратима та відвоюємо рідну землю! Прикро, що Генштаб допустив іловайську трагедію. Багатьох смертей наших хлопців можна було б уникнути. Але, зрештою, ми на своїй, Богом даній землі, тому перемога буде за нами!” – наголосив депутат Білоцерківської міської ради від ВО “Свобода” В’ячеслав Хмельницький.

Довідка: Віталій Коломієць народився 21 травня 1970 року в селі Стеблів на Черкащині. Батько Віталія – військовослужбовець, тому сім’я згодом переїхала до Білої Церкви. 1987 року вступив у танкове училище. З 1990 по 1994 рік працював в органах Міністерства внутрішніх справ, з 1994 року – приватний підприємець. З квітня 2014 року став членом націоналістичного об’єднання. Мав чітку громадянську позицію, разом із членами Білоцерківської “Свободи” брав активну участь у Революції гідности. Після початку війни болісно сприймав ситуацію в державі, тому невдовзі вступив до добровольчого батальйону “Донбас”, де з кінця травня проходив службу як кулеметник. Віталію було 44 роки. Залишив по собі трьох дітей. Героя поховали 10 вересня на Сухоярському цвинтарі у Білій Церкві. Попрощатися з ним вийшло все місто.

Прес-служба Білоцерківської міської організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *