Керівник Білоцерківської філії з експлуатації газового господарства ВАТ “КИЇВОБЛГАЗ” Олексій Ходань незаконно привласнив частину земельних ділянок Валентини Дмитрівни Григор та пенсіонерки Ольги Маркіянівни Бондар. Через дії Олексія Ходаня цим жінкам відмовляють в отриманні земельного акту на свої ділянки, хоча вони мають всі законні права і документи на цю землю. Про це 16 травня 2014 року заявив депутат Білоцерківської міської ради від Всеукраїнського об’єднання “Свобода” В’ячеслав Хмельницький.

Весною 2014 року, користуючись своїм службовим становищем, Олексій Ходань без погодження меж на ділянку з сусідами оформив земельний акт та розпочав завозити землю на цю ділянку. Внаслідок цього ґрунтові води, які виходять на поверхню, затопили городи та подвір’я сусідів. Будь-які звернення до прокуратури та инших органів зі скаргами на незаконність цих дій результатів не дали.

“Такі випадки і надалі будуть відбуватися по всій Україні, якщо не ухвалити закон про люстрацію, адже велика кількість прислужників режиму Януковича залишаються на посадах. Тому ми беремо це питання під свій контроль і зробимо все можливе, аби допомогти жінкам вирішити земельну проблему”, – заявив свободівець В’ячеслав Хмельницький.

 Прес-служба Білоцерківської міської організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *