20 листопада 2017 року відбулася творча зустріч білоцерківських школярів з бійцем добровольчого батальйону “Золоті ворота”, члена “Легіону Свободи” Петром Билиною. Під час зустрічі націоналіст презентував свою книгу нотаток “Війна кличе. Стань переможцем” учнями шкіл №21, №16 та №1.

На презентації книги в БЗШ №21 був присутній Юрій Оселедько, депутат Білоцерківської міської ради від ВО “Свобода”.

“Війна кличе. Стань переможцем” ‒ це книга-щоденник, яка складається з упорядкованих нотатків автора у військово-польових умовах, що містить роздуми, описи подій, які відбувалися з націоналістом на теренах Луганщини ‒ містах Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Щастя, селищах Біла Гора, Кримське, де він героїчно ніс військову службу і боронив Україну від окупантів у 2014‒2015 роках.

“Цей твір про правду, у якому немає нічого хвилевого, нічого епізодичного, нічого вигаданого чи вторинного ‒ все взаємозалежне й сильне у своїй правді: гіркій і солодкій, приреченій і невмирущій, глибокій і очевидній. Це нотатки людини, яка знає про сучасну російсько-українську війну не з телебачення, газет та Інтернету, а відчула на собі всю її сутність зсередини, з окопів та бліндажів передової”, ‒ розповіла організаторка заходу, директор бібліотеки № 6 Надія Гаврилова.

За словами Петра Билини, він взяв на війну майже 20 нотатників, які носив із собою у кишені, а коли була змога, робив певні записи. Це згодом перетворилися на військовий щоденник та зрештою у повноцінну книгу.

У цьому щоденнику є не лише розповіді про події, що сталися у конкретну дату, а багато роздумів про українську національну ідею, провідну роль української мови, яка є однім із наріжних каменів побудови державности й основною ознакою, що відрізняє українця від инших етносів, історію цієї землі.

Під час презентації Петро Билина розповів, у яких умовах йому доводилося писати цю книгу, що його спонукало до написання, зачитав деякі цитати. Опісля присутні поставили автору запитання, на які він охоче дав відповіді. Усі присутні мали змогу придбати книгу з підписом автора.

“Хочу подякувати в. о. голови Білоцерківської міської організації ВО “Свобода”, депутату Білоцерківської міської ради Вадиму Кошелю та депутату-свободівцю Київської обласної ради Вячеславу Хмельницькому за матеріяльну підтримку в проведенні заходу та придбанні 16 екземплярів книг. Саме завдяки їхнім книги з’являться в міських бібліотеках №3, 6, 9 та бібліотеках №16, №12, №20, №21 та №1″, ‒ сказала Надія Гаврилова.

Прес-служба Київської обласної організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *