23 березня 2017 року під час сесії Білоцерківської міської ради депутат від ВО “Свобода” Юрій Оселедько виголосив депутатський запит, який стосувався бездіяльности міської влади у процесі декомунізації.
“До мене як депутата Білоцерківської міської ради у відповідь на депутатське звернення надійшла інформація про хід виконання демонтажу пам’ятних знаків та меморіяльних дощок пов’язаним із виконанням закону про декомунізацію. З отриманої відповіді вбачається, що за цілий рік міська влада не спромоглася зробити у цьому напрямку практично нічого. Чиновники лише надіслали листи з проханням демонтувати ганебні пам’ятки кривавого комуністичного режиму і на тому заспокоїлися”, ‒ йшлося у запиті націоналіста.
ВО “Свобода” вбачає у бездіяльності міської влади, зокрема міського голови Геннадія Дикого, ознаки правопорушення, та вимагає від міського голови негайно вжити заходів та демонтувати усі пам’ятки комуністичного режиму, які підпадають під дію Закону України “Про засудження комуністичного та націонал-соціялістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *