Помилка
  • Помилка завантаження даних каналу

Дописи

Звітує депутат Олександр Марченко

Депутати-свободівці —

на захисті інтересів білоцерківців 

Добігає до кінця 2012 рік, який запам’ятається білоцерківцям протистоянням місцевої опозиції та партії влади у міській раді й гучними виборами до Верховної Ради України.

Політичне життя міста вирує, але багато проблем мешканців міста досі не вирішені та потребують негайного втручання з боку керівників міста. І для фракції ВО «Свобода» у міській раді це принципова справа – захищати інтереси своїх виборців.

Отже, про роботу у Білоцерківській міській раді звітує депутат, голова Київської обласної організації ВО «Свобода» Олександр Марченко:

- Ще на початку каденції Білоцерківської міської ради VI-го скликання наша фракція оголосила про свою опозиційність чинній владі. Про це було надано заяву Білоцерківському міському голові Василю Савчуку. Опозиційність вбачається не в банальному відхиленні всіх ініціатив, які виносяться на розгляд сесії, а передусім у виконанні програми ВО «Свобода» та в недопущенні зниження соціальних стандартів, погіршення економічних умов підприємництва та в недопущенні розбазарювання комунальної власності.

Програма захисту українців, яку послідовно виконують свободівці, містить досить високі вимоги до комунального управління. І хоча вона розрахована на впровадження змін передусім на державному рівні, проте стосується кожного аспекту внутрішньо міського життя.

Тому вважаю, що не може мати місцеве самоврядування розвитку без кардинальних змін зверху. Останні вибори до парламенту показали, що українці готові до таких змін, адже надали значну підтримку націоналістичному об’єднанню, зокрема близько 17% білоцерківців проголосували за ВО «Свободу». Сьогодні депутати-свободівці у Верховній Раді – це авангард проукраїнських сил, які повели боротьбу за відродження нашої держави. На їхні плечі лягла величезна відповідальність не згасити віру в краще життя українців та випала доленосна місія дати відсіч владі криміналу та олігархів.

Говорячи про міську раду, на жаль, ми бачимо засилля депутатів, які здебільшого опікуються власними потребами, аніж проблемами наших містян. У цій раді сформована більшість Партії регіонів та депутатів, які готові підтримати будь-яке її рішення. Мабуть, головним їхнім інтересом є відчуження міської власності – землі та комунального майна. Саме при їх розподілі («дерибані») ми можемо спостерігати найбільшу солідарність регіоналів та їхніх союзників.

З огляду на це, украй цинічним виглядає концесія КП «Білоцерківводоканал». Депутатська фракція ВО «Свобода» у складі 4-ох депутатів виступила рішуче проти передачі в приватні руки міського монополіста. Проте з грубим порушенням процедури на одній з останніх сесій міської ради 42 голосами «ЗА» водоканал було передано до концесії, в конкурсі якої брав участь лише один претендент. Протестуючи проти концесії КП «Білоцерківводоканалу», свободівці покинули засідання сесії міської ради.

Загалом наша фракція констатує значне погіршення соціально-економічних умов та інфраструктури міста у 2012 році, попри радужні рапорти начальників відділів та управлінь. «Статистика покращення», яка улесливо стелиться на білоцерківців від нашої влади, уже зараз не витримує жодної критики. Чого тільки вартий той факт, що, аби надати  звіт «покращення» на область, керівників підприємств міста примушували надати заяви про відсутність заборгованості із зарплати працівників, при цьому левова частка цих підприємств знаходиться у край складному фінансовому стані через брак роботи, не має можливості заробітку або ж взагалі не працює.

Звісно, не вина місцевої влади, що в нашій країні бізнес обкладений 136-ма податками та незліченними «перевіряльниками». Але ж більшість у міській раді провладна, а відтак підтримує обраний на сьогодні курс Партії регіонів. Підтримує сьогоднішній стан, коли педагогам затримують зарплати, недофінансовані лікарні, установи соціального захисту, коли у наших людей мізерні зарплати та пенсії, коли безробіття в місті досягло критичної межі…

У 2012 році до мене як депутата міської ради звернулися 114 жителів Білої Церкви. Зокрема, з надання матеріальної допомоги, покращення житлових умов, благоустрою прибудинкових територій, відновлення дорожньої розмітки та знаків, встановлення обмежувачів швидкості на дорогах, ремонту дорожнього покриття тощо. Відповідно до заяв громадян, мною було подано 22 звернення на ім’я міського голови, а також направлено листи до керівників відділів та управлінь міста. Так, подано депутатські звернення з питання будівництва 5-ох бюветів питної води в основних районах міста, проектування та будівництва об’їзної дороги (район вулиць Колгоспної, Таращанської), будівництва міні котелень загальноосвітніх шкіл №11, 15, дитячого садочку №29, проектування підземних переходів (район лікарні №1, ПК «Росава», ДНС-ринок), виплати премій і оздоровчих працівникам освіти, грошей на оздоровлення та винагороди за сумлінну працю та працю за сумісництвом медичним працівникам. Подано депутатські звернення щодо перейменування вулиць міста на виконання указу Президента України «Про ліквідацію символів тоталітарного режиму», а також про зупинення постійного втручання в роботу ДРЦ «Шанс» та бібліотеки №3, що дало змогу зберегти ці заклади для Білої Церкви тощо.

Значна кількість заяв та звернень від моїх виборців надійшла до мене як депутата міської ради та водночас кандидата у народні депутати під час виборчої кампанії до Верховної Ради України. Мною було проведено понад 180 зустрічей із виборцями в мікрорайонах, організаціях, установах та на підприємствах міста. На кожній із цих зустрічей порушувалися численні питання, вирішення яких знаходяться в компетенції міської влади. Усі доручення виборців під час цих зустрічей взяті мною на розгляд та до виконання і стали основою моєї передвиборчої програми.

Проте погіршення соціальних, економічних умов затьмила зневага цієї влади до політичних свобод, гідності громадян міста. Вона просто закрила очі на тотальне фальшування виборів народних депутатів України 28 жовтня 2012 року. І власне за її мовчазного сприяння робилися найбрудніші справи, «чорні» виборчі технології.

Але не зламний дух українців, які й надалі продовжують свою боротьбу. Фракція «Свобода» закликає приєднуватися, аби стати більшістю в міській раді та у парламенті. І якщо ми будемо послідовні, то обов’язково настане час, коли ми повернемо Україну для українців.

Слава Україні!

«Тушкам» не місце в опозиції

Чи можна перебувати в опозиції до опозиції? Виявляється так, і тут зовсім не обов’язково належати до влади. Для цього є стан «тушкування», коли нібито незалежних депутатів (а то й відверто опозиційних) «натягують» до провладної більшості.

Гірко було спостерігати за зрадниками батьком та сином Табаловими, яких, як вошивих кошенят, викидали із зали першого засідання нової Верховної Ради України представники ВО «Свобода». Гірко від того, що ці люди, йдучи на вибори, представляли опозиційний табір, а потрапивши до парламенту, відразу відмовилися від виборчих обіцянок та зобов’язань. Проте не єдині Табалови, які представляють Кіровоградщину, у «фракції тушок».

Ще під час виборчої кампанії представники ВО «Свобода» неодноразово попереджали про загрозу «тушкування» з боку самовисуванців та закликали підтримувати виключно представників об’єднаних сил опозиції. Сталося, як кажуть, те, чого й остерігалися, – значна кількість самовисуванців (яких, до речі, нерідко підтримував адмінресурс, проте які так чи інакше використовували бренд опозиції) автоматично поповнили лави Партії регіонів.

Представник у парламенті від Білої Церкви (нагадаємо, призначений окружною виборчою комісією за сумнівними протоколами про результати голосування, які не відповідають протоколам членів ДВК та офіційних спостерігачів) – самовисуванець В. Чудновський. Свіжі в пам’яті його агітаційні матеріали «За Батьківщину», «З Юлією в серці», заяви про наявність членського квитка партії «Батьківщина» та таке інше. Зазначимо, що на шпальтах однієї з місцевих газет він щиро дивується тому, що був відзначений після виборів Подякою від своєї партії. Мабуть, депутат і сам розуміє, що це сталося помилково, адже вже давно перебуває зовсім в іншій команді. Під час виборів у тій команді «грали» регіонали голова Київської обласної державної адміністрації А. Присяжнюк та міський голова В. Савчук (які на постійній основі забезпечували підтримку кандидату в народні депутати під час міських офіційних заходів).

З отриманням депутатського мандату «бютівець», уже не прикриваючись, сам підтримує Партію регіонів. Як голосує «депутат-опозиціонер» В. Чудновський, дізнаємося з офіційного сайту Верховної Ради України (rada.gov.ua).

З 12 до 23 грудня у новому парламенті відбулося 19 голосувань. 10 раз «не голосував»; 5 разів «був відсутній»; голосував «ЗА» 4 рази. Зокрема, своїм голосом  підтримав проект Постанови про дострокове припинення повноважень народного депутата України Миколи Азарова та майже відразу надав згоду на його призначення Прем’єр-міністром України Президентом України. До речі, депутати від «Батьківщини», члени об’єднаних сил опозиції одностайно не підтримали Азарова на посаду прем’єра.

Отже, спостерігаємо за «тушками» й надалі, аби виборці знали про їхню справжню «опозиційність» та не дозволяли нас ошукати в майбутньому. Далі буде.

Сергій Стрєльцов

До «Свободи» йде молодь

Володимир Рудик, заступник голови Білоцерківської міської організації ВО «Свобода» з  молодіжних питань:

- Молодь завжди була свідомим рушієм у боротьбі за справедливість і спонукала до змін у країні, які б відповідали вимогам часу. Проте нині в Україні можна відмітити низьку політичну освіченість молоді, яка пов’язана із зневірою у зміни на краще. Саме для вирішення цієї проблеми у Білій Церкві створюється молодіжне крило ВО «Свобода», завданням якого буде популяризація патріотичних ідей серед молоді та її залучення до активної боротьби на політичній арені.

Зараз найбільш активною верствою населення, в політичному плані, є літні люди. Вони бажають своїм дітям лише добра. Та чи можуть вони правильно обрати їхнє майбутнє, адже народилися в іншій державі з кардинально відмінними цінностями та пріоритетами розвитку? Тому наша організація буде добиватися перетворення цієї інертної маси, що зветься молодь, на свідоме, патріотично налаштоване та політично обізнане суспільство, котре не буде вестися на пусті обіцянки та ганебні подачки від псевдопатріотів.

Стає сумно, коли запитуєш у друзів, за кого вони хочуть віддати свій голос, і у відповідь чуєш: «Мені байдуже, хто заплатить, за того і проголосую» або: «Я не піду голосувати, все одно нічого не зміниться». І нашою задачею є переконати цих людей у тому, що вони самі вирішують свою долю, що кожен голос – це цвях, вбитий ними в труну діючого режиму, і що просто прийти проголосувати недостатньо, потрібно бути готовим відстояти свій вибір. Тому, якщо ми хочемо жити в цивілізованому, розвиненому українському суспільстві, необхідно мобілізовувати армію, яка зараз знаходиться в сплячому режимі, але, прокинувшись, може стати могутньою силою, що стане на захист національних інтересів, і цією силою є наша українська молодь.

Звітується депутат Володимир Панасов

Володимир Панасов:

- У відповідності до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» представляю свій звіт, як депутат Білоцерківської міської ради.

У складний та переломний час у нашій країні вагомо й авторитетно має звучати зважене слово депутатського корпусу, кожного депутата чи посадової особи місцевого самоврядування. Втілення в життя основних напрямів поліпшення соціально-економічного становища міста та усіх сфер життя наших земляків неможливе без участі в цьому процесі місцевого самоврядування.

Наша депутатська фракція знаходиться в опозиції, тому депутати від «Свободи» з особливою увагою ставляться до ініціатив влади та виходять з позиції конструктивної критики.

За час діяльності в міській раді мені вдалося вирішити ряд нагальних проблем. Зокрема, з благоустрою прибудинкових територій, надання матеріальної допомоги соціально незахищеним громадянам, захисту від незаконної забудови, сприяння отримання юридичної допомоги тощо.

Однією з найважливіших ділянок роботи депутатів є особистий прийом громадян. Моя діяльність як депутата Білоцерківської міської ради спрямована на захист інтересів членів громади, виконання їх доручень у межах депутатських повноважень, відповідно до Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту роботи міської ради.

Відповідно до графіка прийому громадян, прийом мешканців м. Біла Церква проводиться кожної другої середи місяця. За звітний період мною проведено кілька десятків зустрічей із виборцями. Зокрема, протягом 2012 року на особистому прийомі побували 54 особи.

Серед питань, з якими зверталися жителі громади, були питання надання матеріальної допомоги, соціального захисту - призначення виплати соціальної допомоги, оформлення субсидій, а також благоустрою, ремонту житла, питання земельних відносин та інші.

Існує й ряд інших питань, які постійно хвилюють білоцерківців: це і продовження відновлення вуличного освітлення та ремонт доріг, контроль за водопостачанням та якістю питної води для населення. Тому вони є для мене, як депутата першочерговими та перебувають на постійному контролі.

Підсумовуючи вище сказане, хочу наголосити на тому, що я й надалі буду приділяти максимум уваги найскладнішим проблемам сьогодення і, насамперед, працювати для своїх виборців.

Звітується депутат В’ячеслав Хмельницький

Депутат місцевої ради як представник інтересів територіальної громади, виборців свого виборчого округу зобов’язаний виражати і захищати інтереси відповідної територіальної громади та її частини – виборців свого виборчого округу, виконувати їхні доручення в межах своїх повноважень, наданих Законом, брати активну участь у здійсненні місцевого самоврядування. Саме такими нормами Закону «Про статус депутатів місцевих рад» керується в своїй роботі вже другий рік депутат Білоцерківської міської ради, свободівець В’ячеслав Хмельницький.

- Як член постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, беру активну участь у роботі комісії та вирішенні важливих питань у нашому місті. А саме: брав участь шляхом рекомендацій і висновків по фінансуванню Управління житлово-комунального господарства, контроль виконання рішень сесій міської ради, проектів, що стосуються житлово-комунального господарства міста, участь у підготовці реалізації державної політики щодо реформування галузі житлово-комунального господарства. Здійснював конт­роль за виплатою заробітної плати на підприємствах житлово-комунального господарства, брав участь у внесенні пропозицій до плану підготовки опалювального сезону, контролював виконання раніше прийнятих рішень міської ради, у тому числі щодо ефективного використання коштів на виконання цільових програм, виконання рішень на спрямування щодо покращення експлуатації житлових будинків енергозберігаючими технологіями - заміна покрівель, заміна внутрішньо будинкових трубопроводів, реконструкції та модернізації ліфтів, брав участь у вирішенні проблем утилізації відходів.

Так, я є послідовним у своїй позиції щодо передачі Комунального підприємства «Білоцерківводоканал» у концесію. Спілкуючись з людьми з приводу цієї оборудки, розумію, що їх дуже турбує це питання, тому що, на превеликий жаль, володіння монопольними підприємствами поза управлінням громади дає волю працювати і «господарювати» як заманеться. І можливо, що вже зовсім скоро ми отримаємо підвищення цін на водопостачання і водовідведення; питання збереження робочих місць на підприємстві є також актуальним в умовах соціальної та економічної кризи. Тому позиція фракції ВО «Свобода» в Білоцерківській міській раді залишається незмінною – ми проти передачі КП «Білоцерківводоканал» у концесію.

Робота в постійній комісії житлово-комунального господарства потребує постійної уваги до проблем, які виникають у повсякденному житті: прибирання та ремонт прибудинкової території, освітлення місць загального користування, освітлення підїздів, вивіз сміття, ремонт дахів, підїздів, ліфтів тощо. Тому левова частина звернень моїх виборців зачіпає безпосередньо вищезазначені питання та проблеми.

Небесна Чота


Ми у соц. мережах

   twitter

Новини ВО "Свобода"

Усі права належать ВО "Свобода", 1995-2014.

up