20 липня 2018 року Київська обласна рада підтримала звернення до Президента України, Кабміну, Верховної Ради, РНБО щодо збереження традиційних українських сімейних цінностей. Відповідне звернення з трибуни облради виголосив представник фракції ВО “Свобода” Вячеслав Хмельницький.

“Ми, націоналісти, поділяємо стурбованість духовенства та більшої частини населення области, ми вимагаємо припинення поширення ідей сексуальних збочень, особливо серед дітей. Подібні рішення вже ухвалені багатьма радами Київщини”, ‒ наголосив Вячеслав Хмельницький.

У зверненні наголошується, що сім’я є природним та основним осередком суспільства і має право на захист з боку суспільства та держави, що закріплено низкою чинних нормативно-правових актів. Але водночас у держави є низка проблем, пов’язаних із нерозумінням традиційних для України моральних, духовних та християнських цінностей, відсутнє розуміння сім’ї як законного союзу чоловіка і жінки, які народжують і виховують дітей.

У зверненні наведено низку зауважень до чинних нормативно-правових актів України та висловлено прохання врахувати ці пропозиції з метою захисту і розвитку інституту сім’ї у суспільстві й подолання негативних соціяльних явищ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *