Щиро вітаю вас із традиційним вересневим святом першого дзвоника – Днем знань, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел мудрості. Це свято тих, хто здобував і здобуває знання, хто навчав і навчає нині. Це свято насамперед тих, хто вперше у житті переступає поріг школи. Мої юні друзі! Дорогі школярі! – першокласники, старшокласники – всі, хто сьогодні сяде за парти, пам’ятайте: Ваше найголовніше завдання: навчатися, щоб знати, діяти, жити. В усі часи освічена людина користувалася повагою. Загальновідомо, що знання – це сила творіння, сила добра, суспільної злагоди та поступу. Ваші знання, мов чисте повітря і життєдайна енергія сонця, необхідні нам для будівництва держави. Упевнений, що зерна науки зростуть у ваших юних душах урожаєм мудрості та натхнення. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні, будьте активними у громадському житті, поважайте працю. Любіть рідну мову і нашу рідну землю.

Окремо хочу звернутися до одинадцятикласників. Цей навчальний рік стане останнім для вас. Бережіть у своїй пам’яті шкільні роки, як неоціненний дарунок долі. Не забувайте своїх вчителів, які навчали кожного із вас не тільки читати, писати а й основам великої науки – життя. Будьте гідними громадянами, патріотами нашої Неньки України!
Безперечно, це і Ваше свято, шановні педагоги! Адже Ви щоденно віддаєте дітям свої знання та тепло сердець, виховуєте в дусі любові до України та до людини, як найбільшої цінності. Щира вдячність вам, за самовіддану працю, за бездоганне виконання такої відповідальної і почесної місії. Саме Ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить майбутнє Української держави. Низький доземний Вам уклін.
Всім бажаю добра, здоров’я, мирного щасливого життя на нашій Богом даній землі!
Зі святом Вас – із Днем знань. З початком нового навчального року!

 З повагою народний депутат України Олександр Марченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *