26 лютого 2016 року відбулось чергове засідання постійної комісії Київської обласної ради з питань екології, природокористування, ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та инших надзвичайних ситуацій під керівництвом свободівця Максима Запаскіна. На засіданні були розглянуті звіти щодо виконання обласних програм.

У роботі комісії окрім депутатів Київської обласної ради взяли участь голова департаменту екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації, заступник голови департаменту житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу КОДА та начальник Управління водних ресурсів у м. Києві та Київській області.

Члени комісії мали багато запитань щодо роботи департаментів Київської обласної адміністрації, які стосувались ефективности використання коштів, спрямованих на програми охорони довкілля та раціонального використання природних ресурсів Київської области, забезпечення населення якісною питною водою в достатній кількості, оскільки вартість послуг, замовлених на виконання заходів, передбачених цими програмами, виглядали дещо завищеними.
Також виникли зауваження відносно неповного використання спрямованих на програми коштів, що ставить під сумнів ефективність роботи департаментів в частині організації робіт з виконання цих дуже важливих для Київської области напрямків.
“Я впевнений, що кошті, які надала Київська обласна рада у 2015 році з обласного б’юджету, слід було повністю спрямувати на фінансування проєктів щодо поліпшення стану довкілля та питної води у Київської области, а залишок грошей є фактом того, що частина заходів, які планувались і могли бути здійсненні, просто не були виконані внаслідок неефективної роботи департаментів КОДА”, – прокоментував ситуацію Максим Запаскін, голова постійної комісії з питань екології, природокористування, ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та инших надзвичайних ситуацій.
Наприкінці засідання були обговорені питання по зверненням громадян. Особливо гостро стало питання вирубки зелених насаджень в м. Ірпінь. За результатами його розгляду, було ухвалене рішення від імені комісії звернутися до Державної екологічної інспекції Київської області та правоохоронних органів щодо перевірки фактів, викладених у зверненнях, а також було вирішено запросити та вислухати на наступному засіданні сторони конфлікту.

Прес-служба Київської обласної організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *