У приймальні депутата Київської обласної ради від ВО “Свобода” Максима Запаскіна створено центр безкоштовної допомоги реєстрації об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у м. Біла Церква.

У рамках роботи центру 30 березня 2016 року в Білій Церкві депутати Київської обласної ради Максим Запаскін та В’ячеслав Хмельницький були присутні на зборах мешканців багатоквартирного будинку за адресою: пров. Інститутський, 1.
Процес створення ОСББ у Білій Церкві проходить дуже важко, насамперед тому, що державні та органи місцевого самоврядування не проводять достатньої роз’яснювальної роботи щодо необхідности створення ОСББ, принципів роботи об’єднань, можливостей для співвласників у поліпшенні якості життя, заощадженні коштів, збереженні їхнього майна тощо. За відсутности інформації та природної консервативности населення, яке вкрай залякане черговими “реформами”, що вже довели людей до зубожіння, будь-яка ініціятива, зокрема щодо створення ОСББ, спочатку зустрічає спротив та недовіру власників квартир.
При цьому у Білій Церкві ще й сама влада не зацікавлена в тому, щоби власники квартир самі обирали управителів або власними силами утримували будинки, тому що роками на послугах ЖКГ через належні їм фірми годувалася місцева “еліта”. А тому на кожному багатоквартирному будинку висить оголошення про те, що нібито ЖЕКи залишаться надавачами послуг і після закінчення перехідного періоду (1 липня 2016 року).
Збори власників квартир по пров. Інститутському, 1 ще раз підтвердили, що тема створення об’єднання співвласників хоча і турбує жителів, але сприймається неоднозначно. Депутат Київської обласної ради В’ячеслав Хмельницький роз’яснив основні положення законів про ОСББ та попередив про пастки, які чекають громаду у разі, якщо об’єднання створено не буде.
“Громадська приймальня завжди відкрита для ініціятивних груп, де власникам квартир безкоштовно будуть надані всі необхідні роз’яснення, нададуть допомогу в складенні юридичних документів та реєстрації ОСББ”, – розповів депутат Київської облради Максим Запаскін.
Адреса центру: м. Біла Церква, Торгова площа, 6.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *