fbpx

За сприяння ВО «Свобода» та ВГО «Сокіл» на черговій сесії 28 березня Білоцерківська міська рада ухвалила виважене рішення щодо надання пільгової оренди приміщень ветеранським громадським організаціям за схемою «одна організація – одне приміщення».

Таким чином, міська рада відмовила у наданні пільги на шість приміщень Білоцерківській міській організації ветеранів, залишивши їм одне приміщення.

Протягом січня-лютого білоцерківські «сокільці» здійснили низку перевірок цих осередків організації ветеранів. Як з’ясувалося, у Білій Церкві майже не лишилося ветеранів Другої світової війни, а ті, що лишилися, до цієї організації не належать. Приміщення використовували неефективно (працювали по 2–3 години на добу кілька разів на тиждень), а деякі взагалі були зачинені.

Крім того, виявлено безліч комуністичної та совєцької символіки, що порушує українське законодавство. Неодноразово приміщення використовувалися як штаби антиукраїнських організацій і партій. Також громадська організація виявилася недобросовісним орендарем, адже має великі борги перед містом.

За пропозицією секретаря міської ради, депутата від ВО «Свобода» Вадима Кошеля, є намір перевести до одного із найбільших приміщень, яке вивільнилося на вул. Ярослава Мудрого, дитячу бібліотеку, адже книгозбірня зараз розташована в аварійному приміщені.

У Білій Церкві розгалужена бібліотечна система, тож активні люди похилого віку для проведення зустрічей та спілкування можуть користуватися їхніми приміщеннями, а також завітати до Територіяльного центру.