23 травня 2014 року народний депутат України, член фракції ВО “Свобода” Олег Гелевей провів прийом громадян у Білій Церкві. Разом з ним на зустрічі були присутні начальник Головного управління Держземагентства у Київській області Микола Іщук та голова Білоцерківської райдержадміністрації Василь Хрик. Зі своїми проблемами та негараздами з’їхалися люди з усього Білоцерківського району. Розглядали звернення громадян, зокрема із земельних питань.

Фермери скаржилися на те, що через махінації начальника управління Держземагентства у Білоцерківському районі Олега Гуленка вони можуть втратити землю, яку вже засіяли. На підтримку своїх слів селяни надали Олегу Гелевею та Миколі Іщуку копії всіх необхідних документів. Обурені люди вимагали відставки і тюремного ув’язнення чиновника-рейдера О.Гуленка.

Також фермери бідкалися, що сільським землевпорядникам бракує знань, через що їх легко ошукати. Олег Гелевей пообіцяв подбати про те, щоби для таких людей було організовано спеціяльні курси.

Не все гаразд і у самій Білій Церкві. Тут керівник Білоцерківської філії з експлуатації газового господарства ВАТ “Київоблгаз” Олексій Ходань незаконно привласнив частину земельних ділянок громадянок В.Григор та О.Бондар. Окрім того, він розгорнув там будівництво, через що ґрунтові води вийшли на поверхню та затопили городи й подвір’я сусідів.

Ми розуміємо, що завершився лише перший етап Революції гідности. Ми здолали диктатуру Януковича, але ще потрібен закон про люстрацію, ще багато роботи на місцях. В Обухові, звідки я приїхав сьогодні до Білої Церкви, нам уже вдалося вирішити низку земельних питань, – зазначив Олег Гелевей. – Люди роками шукали справедливости, а тепер, коли Януковича немає при владі, а вся його корумпована система тріщить по швах, ми знайшли правду за два тижні. Я розгляну всі ваші звернення, вивчу документи, звернуся до побратимів-свободівців у Верховній Раді, до очільника Генпрокуратури Олега Махніцького та міністра АПК Ігоря Швайки, зроблю все від мене залежне, щоби допомогти“.

Також зі своєю бідою до народного депутата прийшов Антон Ганіченко, який нещодавно втратив дружину та ненароджену дитину. Молода дівчина померла у пологовому будинку Білої Церкви. Її рідні звинувачують медиків у недбальстві та вимагають звільнення акушерів і лікарів, які працювали на тій зміні, а також відставки головного лікаря Анатолія Бондаря та начальника управління охорони здоров’я Анатолія Рогова. Проте на позачерговій сесії Білоцерківської міської ради вимагання родичів не задовольнили. Усіх відповідальних за трагедію лише тимчасово відсторонили від виконання обов’язків на час слідства. Олег Гелевей висловив щирі співчуття Антону та узяв цю справу під особистий контроль.

Затим народний депутат завітав на мистецьку акцію, приурочену до Дня героїв. Вечір патріотичної пісні під назвою “Борітеся – поборете!” відбувався на річці Рось за сприяння Білоцерківської міської організації ВО “Свобода”. Олег Гелевей особисто привітав вояка УПА Теодора Дячуна та виступив з промовою. “Сьогодні ми вшановуємо усіх героїв, які, жертвуючи своїм життям, боролися за Україну. Із болем у серці згадуємо Небесну сотню. Молимося за вояків, які зараз рятують нашу незалежність на сході країни!” – заявив свободівець.

Фото: http://goo.gl/6Lz3rm

Прес-служба Білоцерківської міської організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *