Зараз формуються бюджети на 2017 рік. До бюджету 2016 року було закладені кошти бюджету регіонального розвитку в сумі 3 млрд. грн. та кошти на енергозбереження в сумі 384 млн. грн. За останні роки на Київщині та у м. Біла Церква зокрема накопичилося багато нерозв’язаних проблем соціально-економічного забезпечення життя. Не завжди об’єктивно розподілялися кошти державного бюджету розвитку, субвенції на збереження інфраструктури та капіталовкладення на будівництво об’єктів соцкультпобуту. Не буду перераховувати всі причини, які до цього призвели, а хочу загострити увагу на необхідності сьогодні відреагувати та ухвалити спільні рішення депутатів від Київщини в питаннях соціально-економічного розвитку області.

Кожен проект регіонального розвитку найперше обґрунтовується наявністю землі. Ситуація критична – при відсутності ринку землі держава майже втратила свої землі запасу та резервів. Тому сьогодні необхідно зупинити надання земель за межами населених пунктів під селянські фермерські господарства (далі СФГ) та на інші цілі, окрім ділянок для учасників бойових дій. Слід провести ревізію цільового використання землі під СФГ, в разі виявлення порушень – ліквідувати договори. Якщо цього не зробити, ми не зможемо влагодити питання транспортного колапсу, який призвів до війни на дорогах, особливо в літній період, коли запроваджуються температурні обмеження щодо руху транспорту. Сьогодні ніхто у владі не рахує, скільки коштів втрачають бюджети усіх рівнів при простоях, скільки трапилось аварій і загинуло людей через перевантаженість доріг. Тому треба зберегти землі для інфраструктурних проектів.

Ще третього жовтня я направив звернення до першого заступника голови Київської обласної ради Льва Парцхаладзе з проханням врахувати мої пропозиції (як народного депутата від м. Біла Церква) і допомогти у врегулюванні нагальних питань будівництва та реконструкції таких об’єктів:

1. Надання землі та співфінансування будівництва об’їзної дороги Р-17, реконструкції дороги Р-32. Це гостра соціальна проблема, яка триває вже декілька десятків років. У відповідь на мої багаторазові звернення щодо цієї ситуації, на жаль, отримую лише відписки.

2. Реконструкції в м. Біла Церква Київського обласного онкологічного диспансеру та будівництва сучасного відділення променевої терапії (ескіз, проект).

3. Добудови ЗОШ №18, а саме: їдальні та спортивної зали (є ПКД).

4. Будівництва дитячого садочка на житловому масиві Піщаний у м. Біла Церква (є проект).

5. Будівництва житла для військовослужбовців по вул. Леваневського в м. Біла Церква.

Вищезгадані питання я неодноразово порушував у депутатських зверненнях до різних владних структур за весь період моєї депутатської каденції. Але, на жаль, надходили лише відписки у відповідь і нічого не вирішувалося. Всі ці пропозиції дозволять зберегти робочі місця, збільшити надходження податків до бюджету та покращити життя мешканців Київщини. Тож дуже сподіваюся на розуміння, підтримку та позитивне вирішення цих нагальних питань спільно облдержадміністрацією, депутатським корпусом Київської обласної ради та включення до бюджету на 2017 рік необхідних видатків.

Олександр Марченко, народний депутат України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *