1 лютого 2016 року народний депутат України Олександр Марченко, депутат Київської обласної ради В’ячеслав Хмельницький та депутат Білоцерківської міської ради Вадим Кошель провели зустріч із директорами професійно-технічних закладів міста Біла Церква. Депутати обговорили ситуацію, яка виникла після ухвалення державного б’юджету, яким уряд переклав фінансування закладів профтехосвіти на місцеві б’юджети.


“Яценюк, Яресько та Квіт своїми непрофесійними діями створили підґрунтя для соціяльного вибуху, і це у країні, яка де-факто перебуває у стані війни! Їхні псевдореформи загрожують знищенню цілого освітянського прошарку. Наша позиція: заклади освіти однозначно мають фінансуватися із державного б’юджету, їхнє майно має перебувати виключно у держвласності. Ми також вимагаємо накладення мораторію на так звані “оптимізації”, “укрупнення”, “реформування” до 2019 року. За цей час освітяни самі мають внести пропозиції щодо механізмів реформування галузі”, – наголосив Олександр Марченко.
Учасники зустрічі зійшлися на думці, що в жодному разі не можна ліквідовувати середню освіту, яку учні здобувають в училищах, коледжах, ліцеях після 9-го класу.
Депутати Всеукраїнського об’єднання “Свобода” пообіцяли освітянам підтримку та співпрацю на всіх рівнях – від місцевих рад до парламенту.
Так, наприклад, Білоцерківська міська та Київська обласна ради вже звернулися до Кабміну та парламенту із закликом переглянути б’юджет, відновити держфінансування профтехосвіти та зберегти таку необхідну галузь.

Прес-служба Київської обласної організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *