Народний депутат України від ВО “Свобода” Олександр Марченко направив Голові Верховної Ради України Парубію A.B. та голові Робочої групи з доопрацювання законопроекту № 1581-д, народному депутату України Бабак A.B. заяву про відкликання підпису щодо співавторства законопроєкту № 1581-д.

Текст заяви подаємо повністю: “Повідомляю, що цією заявою, відповідно до Регламенту Верховної Ради України (зокрема, частина 3 статті 90), відкликаю свій підпис щодо мого співавторства законопроекту “Про житлово-комунальні послуги” реєстр. № 1581-д від 10.12.2015, оскільки у процесі його підготовки Робочою групою до другого читання мої принципово важливі пропозиції, спрямовані на покращення цього законопроекту, не було враховано.

Крім цього, в законопроекті лобіюються інтереси компаній-монополістів, які не зацікавлені вкладати кошти в модернізацію комунікацій. У законопроекті існує неприпустима норма, згідно з якою обрахунок за індивідуальними лічильниками здійснюється лише за згоди монополіста і всіх споживачів.

Споживач має платити лише за спожите і не може платити за сусіда чи за те, що у підвалі протікає труба”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *