{jcomments on}28 лютого 2013року в приміщені Білоцерківської гімназії №1, за сприяння Білоцерківської міської організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода», відбулася зустріч дітей 5-6 класів з представниками національної скаутської організації України «Пласт». Під час зустрічі представники пласту розповіли коротку історію організації, показала декілька документальних фільмів. Після виступу скаути відповіли на запитання дітей та пограли з ними в розважальні ігри.

Білоцерківська міська організація ВО «Свобода» й надалі підтримуватиме пластунський рух, буде організовувати подібні зустрічі в інших навчальних закладах міста та робитиме все, для патріотичного виховання молоді.

Довідка: «Пласт» — скаутська організація України, мета якої сприяти всебічному патріотичному самовихованню української молоді на засадах християнської моралі, на свідомих, відповідальних та повновартісних громадян місцевої, національної та світової спільнот, і на провідників українського суспільства.

Дата заснування «Пласту» — осінь 1911 р. Перша пластова присяга відбулася 12 квітня 1912 р., попри те, що насправді пластові гуртки створено незалежно один від одного Іваном Чмолою, Олександром Тисовським та Петром Франком.

Пластуни відзначилися тим, що брали активну участь у розбудові та захисті своєї держави, були активними учасниками визвольного руху та війн за незалежність УНР та ЗУНР. Нині «Пласт» — найбільша та найстаріша українська скаутська організація, яка діє у багатьох країнах світу та об’єднує пластунів України й української діаспори. В Україні кількість пластунів становить 6 000 осіб. Діє організація у 24 регіонах України.

Прес-служба Білоцерківської міської організації ВО «Свобода»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *