Янукович перетворив Україну на бананово-бурякову республіку, де повністю узурповано владу. Це вже навіть не повторення білоруського сценарію, а силове встановлення режиму диктатури. Про це заявив очільник Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок під час прес-конференції лідерів опозиції, яка відбулася в Києві 30 листопада 2013 року.

“Сьогодні вночі було арештовано 34 учасників Евромайдану, семеро з яких госпіталізовано з тяжкими травмами. Окрім того, кинуто за ґрати трьох свободівців, які брали участь в акціях протесту на підтримку европейської інтеграції. Режим бачить застосування сили й переслідування людей чи не останнім способом утримання влади.

У відповідь на дії влади опозиція створює Штаб національного спротиву. Також ми оголошуємо повну мобілізацію українців на 12:00 1 грудня. Закликаємо всіх прийти у парк Шевченка, аби показати, хто є справжнім господарем в українській державі! Ми беремо на себе повну відповідальність за боротьбу проти бандитського режиму Януковича” – заявив Олег Тягнибок.

Прес-служба ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *