{jcomments on}28 лютого 2013 року відбулася сесія Білоцерківської міської ради. До порядку денного за пропозицією міського голови В.Савчука було внесено додаткове питання про передачу в концесію комунального підприємства “Білоцерківводоканал”.

На зауваження депутата-свободівця Вячеслава Хмельницького, що проект рішення до порядку денного включили з порушенням законів “Про місцеве самоврядування України” та “Про доступ до публічної інформації”, міська рада не відреагувала.

“Процедура передачі комунального підприємства “Білоцерківводоканал” в концесію від самого початку ухвалення рішення Білоцерківською міською радою відбувалась з порушенням” – наголосив депутат від ВО “Свобода”. Після виступу він звернувся до голови постійної комісії у справах забезпечення законності, правопорядку та охоронної роботи з вимогою вжити заходів задля недопущення порушення міськрадою чинного законодавства України і особисто вручив звернення голові комісії під час засідання сесії. Втім, “прорегіональна” більшість разом з деякими нібито опозиційними депутатами проштовхнули цей проект рішення.

Також на сесії свободівець звернувся з депутатським запитом до міського голови щодо технічного стану мостів в Білій Церкві. “Нещодавні події навколо руйнування частини дерев’яного пішохідного мосту через р. Рось, яке паралізувало рух, спонукало мене зробити депутатський запит”, – підкреслив Вячеслав Хмельницький. Він вимагає від влади міста звітувати про технічний стан мостів та про кількість коштів, витрачених з міського бюджету на обстеження та їхній ремонт.

“Важко переоцінити стратегічне значення мостів, тому безпека громадян є одним із пріоритетів моєї діяльності”, – зазначив депутат-свободівець.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *