Міліція понад два роки заплющує очі на повідомлення опозиції про функціонування так званого “білоцерківського угрупування”, діяльність якого має очевидно кримінальний характер та спрямована на зрив виборчого процесу, перешкоджання волевиявленню громадян, це ж угруповання відповідальне за розгром помешкання вчительки Ніни Москаленко. Про це 21 травня 2013 року заявив керівник фракції Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок під час обговорення доповіді міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка щодо надзвичайних подій 18 травня.

Лідер фракції ВО “Свобода” наголосив, що особи, які напали на учасників акції “Вставай, Україно!” 18 травня у Києві, були причетні до низки інших заходів кримінального характеру: “Хотів би поінформувати, що опозиція упродовж останніх двох років повідомляла МВС про функціонування так званого “білоцерківського угрупування”. Її учасники брали участь у зриві виборів до місцевих рад у Василькові, вони ж були задіяні у силових акціях на виборчих дільницях. Так, 2011 року ці особи зривали вибори у Боярці, Вишневому, Софійській Борщагівці, 2012-го на їхньому злочинному рахунку – зрив виборів в Обухові. Саме ці “спортивні журналісти” брали участь у зриві роботи виборчих комісій у Києві та області. Вони ж мають пряму причетність до виселення Ніни Москаленко з її помешкання. Більше того, вони тренуються на спортивній базі Білоцерківського міжрайонного управління МВС, де є керівником управління полковник Гребенников. Невже складно для працівників органів МВС, які нібито є фахівцями, перевірити цю інформацію!”.

Крім цього, Олег Тягнибок звернувся до міністра із вимогою прокоментувати інформацію щодо прослуховування його стільникового телефону. На це міністр, не змигнувши оком, заявив, що “опозиції слід припинити купляти людей за гроші”.

Попри те що адекватні відповіді на поставлені опозицією запитання до керманича МВС так і не прозвучали, спікер В.Рибак поспішив оголосити про закінчення обговорення цього резонансного питання.

Відео: http://svoboda-bila.org.ua/index.php/media/2012-03-03-12-03-21/136-2013-05-22-11-55-30

Фото з події: https://picasaweb.google.com/102652274152528116947/kVBQcK

Довідка. Олег Тягнибок вимагає від Служби безпеки України і Генпрокуратури розслідувати факт встановлення незаконного прослуховування телефонів лідерів опозиції. Факт прослуховування було виявлено під час доповіді у Верховній Раді міністра внутрішніх справ України Віталія Захарченка щодо інцидентів під час акції “Вставай, Україно!” у Києві.

Докладніше: http://www.svoboda.org.ua/diyalnist/novyny/039242/

Прес-служба Всеукраїнського об’єднання “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *