Замість того, аби зосередитися на залучені інвестицій, стимулюванні експорту та внутрішнього споживання і таким чином оживити економіку, окупаційний режим намагається вичавлювати останні гривні з українського бізнесу та населення. Водночас структури, які здійснюють перевірки, зокрема й податкова, не припиняють репресій стосовно малого та середнього підприємництва. Про це 14 червня 2013 року заявив голова Київської обласної організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олександр Марченко.

“Влада кричить на публіку і декларує необхідність поліпшення бізнесового середовища. Як приклад – Указ Президента “Про невідкладні заходи щодо прискорення здійснення економічних реформ для поліпшення інвестиційного клімату, вдосконалення системи державного контролю у сфері господарської діяльності та прискорення реформування сфери надання адміністративних послуг” від 12 червня 2013 року, який ставить амбітну мету Україні увійти хоча б до сотні держав за рейтингом Світового банку “Doing Busines”, – повідомив Олександр Марченко. – Проте насправді у цієї влади є лише один пріоритет – обслуговування “Сім’ї” Януковича”.

За словами націоналіста, увесь прибутковий бізнес у державі або стає власністю “Сім’ї”, або потрапляє під знищення. Перевірки податківців сьогодні здатні в одну мить припинити діяльність будь-якого підприємця. Олександр Марченко констатував, що рекет чиновників над бізнесом та здирництво з населення – це норма цієї влади. Країну знищує тотальна корупція на всіх щаблях влади та розквіт тіньових схем в економіці. Люди у відчаї, бо немає роботи та зарплати.

Націоналіст зазначає, що апетити “вовчої зграї” зростають: є десятки прикладів, як закупівлі йдуть за якимись неймовірними цінами, що знищує бюджет, а підприємства відбирають рейдери.

“Водночас, мабуть, найганебнішим є те, що сьогодні влада перекладає на українців сплату державного боргу, який зростає у неймовірній арифметичній прогресії. За даними Міністерства фінансів України, у цей рік ми увійшли з рекордною загальною сумою державного та гарантованого державою боргу, яка становила 515,15 млрд. гривень (порівняно з 2011 роком борг зріс на 9%). З початку року цей борг вже сягнув 553 млрд. гривень. Це потрібно зупиняти! Досить красти цій владі, інакше українці ризикують опинитися в довічній кабалі”, – резюмував очільник свободівців Київщини.

Прес-служба Київської обласної організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *