9 червня 2013 року в місті Біла Церква у західній частині Томилівського лісу відбувся Перший відкритий чемпіонат міста з велосипедного туризму. Спортсменам довелося змагатись у двох дисциплінах ІІ класу – “велосипедне ралі” і “фігурне володіння велосипедом”.

У рамках змагань спортовці подолали 2 кола загальною протяжністю 20 км, під час яких повинні були відшукати 11 контрольних пунктів і пройти 5 додаткових етапів. На дистанції “велосипедного ралі” майстри двоколісної техніки командами у складі двох у{jcomments on}часників переправлялися через яр по колоді, визначали азимут, показували свої знання у наданні першої медичної допомоги і обізнаність у правилах дорожнього руху, а на швидкісній ділянці мали розвинути максимальні швидкості. Після фінішу ралі розпочалися змагання з “фігурного володіння велосипедом”.

У підсумку першими чемпіонами міста серед чоловічих екіпажах стали брати Віталій і Володимир Сірі (команда “Сірі брати”); у змішаних командах – Наталія Фещенко і Дмитро Малігон (команда “Сталкер”), 2 місце – Єлизавета Ткаченко та Роман Кірман (команда “Росава”), третя сходинка дісталася Богдані Бублій та Миколі Резніченку (команда “Veritas”).

Разом з офіційними стартами також відбулися змагання у неофіційному заліку; у них взяли участь найдосвідченіші екстрим-марафонці міста, ветерани велоспорту, активні спортсмени. У підсумку вони розташувались у наступному порядку: 1 місце – Вадим Кошель і Володимир Луценко (команда Білоцерківської організації ВО “Свобода”); 2 місце – Артем Поліщук, Юлія Карасьова (команда “Фрегат Біда”); 3 місце – Юрій Каменотрус, Мар’ян Ванджура (команда “Мультики”).

“Треба відзначити організаторів та суддів змагань, які кваліфіковано провели перший, історичний чемпіонат. Окрему подяку “Свобода” висловлює головному судді змагань Олегу Зігліну за якісну трасу та легенду змагу. Радує, що організатори ставлять за мету пропаганду здорового способу життя, а також виховують патріотичну молодь. Також приємно, що відкриття змагань супроводжувалося підняттям прапора та виконанням українського славня”, – поділився своїми враженнями від чемпіонату свободівець Вадим Кошель.

Прес-служба Білоцерківської міської організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *