28 листопада 2013р. відбулася сесія Київської обласної ради, на якій голова фракції націоналістів Олег Бондарчук зачитав спільну заяву трьох опозиційних фракцій до Президента України, Кабінету Міністрів та голови Верховної Ради України щодо підтримки  асоціації  України з Європейським Союзом. “Регіоналівська” більшість не хотіла ставити це питання на порядок денний, аргументуючи це тим, що воно не пройшло через комісії і це є порушенням регламенту. Але попри доводи, що дане питання регламенту не порушує, вони за нього все одно не проголосували. Про це повідомляють у Київській обласній прес-службі Всеукраїнського об’єднання “Свобода”.

Як зазначає голова фракції ВО “Свобода” в Київській обласній раді Олег Бондарчук: “Змінивши своє рішення регіонали зрадили своїх виборців, адже ідучи на вибори вони декларували європейський шлях розвитку нашої країни, але замість дієвих кроків вони грають в політичні ігри з Євросоюзом”.

Олег Бондарчук також повідомив, що на постійній комісії з регламенту та депутатської етики, не зважаючи на те, що не було кворуму, в лічильну комісію було додано 4 людини: 3  – від Партії регіонів і 1-позафракційний. Тепер вона складається з 7 чоловік, а раніше було 5: 3 — від опозиції, 2 — від “регіоналів”. “Навіть маючи чисельну перевагу регіонали не спроможні чесно працювати”, – наголошує націоналіст.

Прес-служба Київської обласної організації ВО «Свобода»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *