9 вересня 2018 року активісти Білоцерківського міського осередку ВО «Свобода» та ВГО «Сокіл» виступили офіційними спонсорами та долучилися до організації й проведення Велосотки «Білоцерківський стандарт» — 100-кілометрового велосипедного маратону мальовничими місцями Білоцерківщини.

Перед початком змагань зі словами вітання до учасників звернувся секретар Білоцерківської міської ради свободівець Вадим Кошель, який також долав 100 км дистанцію. Націоналіст побажав учасникам сил, сприятливої погоди та, зрештою, перемоги, попросив бути обережними на дорозі. Перша дистанція — 10 км до «технічного старту», де Вадим Кошель й оголосив про офіційний початок змагань і запустив відлік часу.

У селі Пархомівка був «свободівський» контрольний пункт, що перебував за 63 км від фінішу. Як співорганізатори змагань націоналісти пригощали учасників солодощами. Тут на учасників також чекав свободівець Костянтин Козубенко з вікториною на знання пам’яток архітектури с. Пархомівка.

Далі учасникам потрібно було подолати найдовший та найважчий відрізок траси. На фініші кожен отримав унікальні медалі за участь у велогонці.

Після фінішу Вадим Кошель (заїзд 4 год. 10 хв) нагородив кубками Велосотки «Білоцерківський стандарт» переможців – найшвидших чоловіка та жінку. Він також нагородив романтичні пари, які долали усю дистанцію разом та перетнули фініш, тримаючись за руки.

Також Костянтин Козубенко нагородив переможців вікторини грамотами.

«Ми завжди готові долучатися до заходів, що популяризують спорт. Велосотка «Білоцерківський стандарт» проводилася вперше, але рівень організації був на високому рівні. Наступного року ми обов’язково долучимося, щоб зробити захід ще потужнішим. Не приховую, було важко подолати 100 км дистанцію, але у спорті, як і в політиці, легко нічого не дається. Результат дає лише гарна підготовка та максимальне викладення на дистанції та підтримка потужної команди. Сподіваюся наступного року у велогонці візьме участь ціла команда націоналістів. Велика подяка організаторам велогонки!», – розповів Вадим Кошель.

Організатори нагородили Білоцерківську міську організацію ВО «Свобода» подякою за підтримку змагань. Подяку отримав голова Білоцерківської міської організації ВО «Свобода» Сергій Яременко, який особисто взяв участь в підготовці та організації змагань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *