12 жовтня 2018 року в Білоцерківській міській раді, в рамках серії екскурсій муніципалітетом та громадсько-політичного навчання молоді, відбулася екскурсія для студентів Білоцерківського національного аграрного університету. Захід присвячений річниці прийняття Європейської хартії місцевого самоврядування. Провів екскурсію секретар Білоцерківської міської ради, свободівець Вадим Кошель

Студенти економічного факультету із спеціальностей менеджмент і публічне управління та адміністрування, у рамках навчальної практики з дисципліни державне та регіональне управління, побували у робочих кабінетах відділів виконавчого комітету міської ради, ознайомилися із основними завданнями та функціями, які виконують працівники структурних підрозділів.

Вадим Кошель ознайомив юнаків та дівчат із історією місцевого самоврядування Білої Церкви, керівниками міста у різні роки, розповів про роботу депутатів міської ради, основні нормативно-правові документи, які врегульовують їх діяльність та ін.

Також помічник Вадима Кошеля, голова Київського обласного осередку ВГО «Сокіл» Олександр Яременко розповів студентам про роботу помічників депутатів та громадських організацій. Зокрема про те, як активісти можуть впроваджувати свої ініціативи на рівні міста.

Студенти мали можливість відчути себе у ролі депутатів міської ради, адже для них було організовано уявне засідання сесії міської ради, де вони практично зареєструвалися, проголосували за допомогою системи «Рада» за ряд рішень, обрали «міського голову» та «секретаря ради», мали можливість виступити із трибуни, отримати відповіді на питання тощо.

Доповідачі, які були кандидатами на «міського голову» та «секретар ради» отримали подарунки – книги, що мають їх надихнути вже на справжню боротьбу.

«Взявши приклад з досвіду Хмельницького, де подібні екскурсії проводяться давно і на високому рівні, побачивши позитивний ефект та користь від таких заходів, я твердо вирішив запровадити таке і в Білій Церкві. Почався новий навчальний рік і з сьогодні ми продовжили серію екскурсій для учнів та студентів міста. Сподіваюся, студенти дізналися багато нового про місцеве самоврядування», – розповів секретар Білоцерківської міської ради, свободівець Вадим Кошель.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *