15 травня 2018 року Білоцерківські свободівці взяли участь “Без сім’ї і свого роду ‒ немає нації, народу” з нагоди Міжнародного дня сім’ї. Захід відбувся у бібліотеці-філії № 9.

Привітати учасників заходу до бібліотеки завітали: секретар міської ради від фракції ВО “Свобода” Вадим Кошель, голова Київського обласного осередку Всеукраїнського об’єднання українок “Яворина” Ольга Філюк, депутат Київської обласної ради, голова Білоцерківської міської організації ВО “Свобода” Сергій Яременко та директор Білоцерківської міської централізованої бібліотечної системи Раїса Григоренко. Всі вони наголосили, що саме сім’я є святинею, яку потрібно любити, оберігати та шанувати її традиції.

“Сильна традиційна українська сім’я ‒ запорука здорової української нації. Але прийшов час, коли нашому інституту сім’ї загрожує небезпека. Жодним чином не можна піддаватися на цілеспрямоване руйнування сімейних цінностей, оберігаючи в першу чергу дітей від збоченської ідеології. Дякую керівництву та колективу за проведення таких потрібних заходів. Окрема подяка завідувачці бібліотекою Катерині Волинець”, ‒ наголосив Вадим Кошель.

Кожна родина отримала подарунки та подяки від депутата обласної ради Сергія Яременка та директора міської ЦБС Раїси Григоренко.

“Як військовий, скажу, що саме сім’я найбільше допомагає нашим військовослужбовцям у боротьбі за Україну. Якщо ти знаєш, що вдома на тебе чекають рідні ‒ жодний ворог не страшний. Саме сім’я є святинею, яку потрібно любити, оберігати та шанувати її традиції”, ‒ наголосив Сергій Яременко.

Ольга Філюк презентувала нову книгу “День Матері”, видану Всеукраїнським об’єднанням українок “Яворина” та побажала міцного здоров’я, тепла, радости та родинного благополуччя.

Веселий і святковий настрій присутнім створив запрошений на свято вокальний ансамбль бібліотечних працівників “Калина”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *