Білоцерківська міська організація Всеукраїнського об’єднання “Свобода” заявляє про те, що ініціятива Київської обласної державної адміністрації щодо залучення коштів на будівництво сталепрокатного заводу у Білій Церкві суперечить волі громади міста. Адже неодноразово білоцерківці виступали проти побудови й функціювання на території міста шкідливого виробництва. Аби убезпечити себе від екологічної загрози, містяни та ВО “Свобода” готові до рішучих дій.

Днями оприлюднили інформацію про звернення облдержадміністрації до Кабінету Міністрів з проханням надати державні гарантії на суму 2,2 млрд. гривень для залучення коштів на реалізацію у межах Держпрограми активізації економіки комерційного проекту компанії “Євро Фінанс ЛТД”. Зокрема, про дане звернення повідомив ЗМІ директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської ОДА Володимир Горбик. Однак білоцерківська громада налаштована рішуче проти будівництва екологічно небезпечного сталепрокатного заводу підприємством з іноземними інвестиціями “Євро Фінанс ЛТД”.

“У вересні 2007 року загальноміський референдум підтвердив, що жителі міста, а саме 95%, не згодні з даним інвестпроєктом, адже білоцерківці мають небезпідставні побоювання, що їм, їхнім дітям та онукам доведеться жити у забрудненому довкіллі. 2008 року, коли це будівництво розпочалося, місто відреагувало численними акціями протесту, пікетами та перекриттям шляхів до будмайданчика. В усіх тих подіях брали участь свободівці. Цей протест звів нанівець усі лобіювання “інвесторів” та призвів до зупинки побудови сталепрокатного заводу в місті”, – зазначив очільник місцевої міської організації ВО “Свобода” Олександр Хозєєв.

За словами націоналіста, з того часу неодноразово впливала тема про поновлення на землях Шкарівської сільської ради (прилегла до міста територія) будівництва сталепрокатного заводу, а також, як альтернатива, його побудова на площах 2-го Шинного заводу. Але кожного разу проти таких ініціятив повставала місцева громада.

“Свободівці готові знову вдатися до акцій протесту, аби не допустити металургійне підприємство “Євро Фінанс ЛТД” в Білу Церкву. Спільно з громадою ми не дамо олігархам, які думають, що на шляху до наживи можуть купити всіх і вся, нищити екологію нашого міста”, – наголосив свободівець.

Прес-служба Київської обласної організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *