11 жовтня 2014 в Білій Церкві на площі біля Білоцерківської міської ради відбулася зустріч виборців з лідером ВО “Свобода” Олегом Тягнибоком.

Перед приїздом Тягнибока з виборцями поспілкувався кандидат в народні депутати по мажоритарному округу №90 Олександр Марченко.

Олександр Олександрович згадав попередні вибори 2012 року, коли люди, які проголосували за нього, були обмануті владою Януковича та не отримали законного представника у ВР. Коротко розповів про свою передвиборну програму, про ті завдання, які необхідно вирішувати в першу чергу.

Тим часом прибув Олег Тягнибок та виступив з промовою про майбутні вибори.

Лідер партії представив білоцерківцям кандидатів від ВО “Свобода” по мажоритарних округах №90 – Олександра Марченка та №92 – Вячеслава Хмельницького.

Протягом півторагодинної бесіди з виборцями Тягнибок розповів присутнім про результати роботи партії, зазначивши, що “Свобода” – єдине політична сила, яка, пройшовши до Верховної Ради, ні на крок не відступила від своєї передвиборчої програми, – «Програми захисту українців», – та дотрималася всіх обіцянок.

Громада Білої Церкви як завжди вирізнялася активністю, і на цей раз також зустріч з лідером ВО “Свободи” більше нагадувала дружню бесіду, ніж офіційний виступ в рамках передвиборчої агітації. Білоцерківці ставили багато запитань Олегу Ярославовичу, на які він із задоволенням відповідав.

Після зустрічі виборці ще довго не відпускали Олега Тягнибока. Поспілкувався він і з мамою Героя, загиблого в Ілловайському котлі “свободівця” Віталія Коломійця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *