6 квітня 2016 року партійці Білоцерківської міської організації ВО “Свобода” провели пікетування Білоцерківського міськрайонного суду. На судовому засіданні мали розглядати позов ТОВ “НВП Білоцерківмаз” до Білоцерківської міської ради щодо відміни перейменування вулиць у межах процесу декомунізації.

Одним із власників підприємства є колишній “регіонал” Олександр Олійник. “П’ята колона” намагається повернути Білоцерківським вулицям старі комуністичні назви.

До приміщення суду прийшли депутат Київської обласної ради Максим Запаскін, депутати Білоцерківської міської ради Олександр Хозєєв та Вадим Кошель, представники громадських організацій та місцеві активісти.

Як з’ясувалося, вже безпосередньо на місці, суддя, яка мала проводити засідання, захворіла. Тож суд перенесли на 15 квітня 2016 року.

 

“Подібна ситуація, на жаль, є типовою, адже у цілій низці регіонів України у суди приходить подібні позови. Але судді намагаються у будь-який спосіб уникнути подібних резонансних справ. Ми подали заяву, аби бути учасником судового процесу у якості третьої особи на стороні відповідача. ВО “Свобода” була одним із безпосередніх ініціяторів та активним учасником процесу декомунізації у Білій Церкві. Тож ми триматимемо справу на контролі”, – прокоментував Максим Запаскін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *