30 листопада 2015 року з ініціятиви голови Білоцерківського міського осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Сокіл” Олександра Яременка була започаткована безстрокова акція зі збору макулатури для допомоги українському війську.
Розпочали “паперову акцію” викладачі та учні ЗОШ №15. За тиждень вони зібрали близько 200 кг макулатури.
“Дуже вдячний заступнику директора Ларисі Богінській та свободівцю Володимиру Проценку за оперативну організацію збору макулатури у школі. Це лише початок, а в майбутньому ми налагодимо контакти із усіма навчальними та спортивними закладами міста. Окрім того, відкриємо центр зі збору вторинної сировини у центрі міста для усіх небайдужих мешканців, які хочуть допомогти українському війську”, – пояснив Олександр Яременко.
Депутат Білоцерківської міської ради від ВО “Свобода” Вадим Кошель та свободівець Сергій Борщенко допомогли із завантаженням та транспортуванням використаного паперу.
Від здачі макулатури зі школи №15 вдалося виручити 425 грн. Ці кошти спрямують на лікуванні пораненого на фронті побратима-“сокільця” Юрія Черкашина (позивний “Чорнота”).

Прес-служба Білоцерківської міської організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *