26 грудня 2015 року в спортивній залі дитячо-юнацької спортивної школи “Богатир” відбувся ІІ турнір із боротьби дзюдо ДЮСШ “Богатир” м. Біла Церква серед юнаків 2006-2007 р.н. Захід відбувся за підтримки депутата Київської обласної ради, заступника голови Київської обласної організації “Свободи” В’ячеслава Хмельницького.

Турнір організували тренери ДЮСШ “Богатир” із дзюдо депутат Білоцерківської міської ради від ВО “Свобода” Вадим Кошель та прихильник партії Олег Кошель. У змаганнях взяли участь юні борці з Білої Церкви, Жашкова, Корсуня-Шевченківського, Боярки.

 

“Одна з частин свободівської Програми захисту українців присвячена здоров’ю нації. Ми, наскільки це можливо, сприяємо фізичному розвитку молодшого покоління, заохочуємо до спорту, пропагуємо здоровий спосіб життя. Саме такі змагання розпалюють в юнаків та дівчат бажання самовдосконалюватися, тренуватися, боротися і перемагати. Саме з таких дітей виростуть розбудовники Великої України”, – зазначив у своїй промові на урочистому відкритті турніру Вадим Кошель.

Усі учасники отримали сувенірні вимпели на згадку, а переможців та призерів нагородили медалями та грамотами.

Відео: Олег Зиглін (https://www.facebook.com/profile.php?id=100001778584185)

Прес-служба Білоцерківської міської організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *