5 січня 2017 року з ініціятиви в.о. голови Білоцерківської міської організації ВО “Свобода”, депутата міської ради Вадима Кошеля відбувся мітинг пам’яти з нагоди 2-ої річниці трагічної загибелі бійця Національної гвардії Ігоря Каплуненка. Захід відбувся на центральній площі міста біля пам’ятного знаку Героям Небесної сотні та Героям російсько-української війни. У мітингу-реквіємі взяли участь рідні та близькі Ігоря, активісти та депутати від ВО “Свобода” Київської обласної та Білоцерківської міської рад, члени громадського формування “Щит”, ВГО “Сокіл” громадські діячі, представники ЗМІ, а також небайдужі громадяни.

“Сьогодні ми вчергове зібралися на цьому вже святому місці, і знову з надзвичайно сумної нагоди. Рівно два роки тому унаслідок страшної ДТП неподалік Артемівська на Донеччині під час чергової ротації загинуло 13 нацгвардійців із батальйону імені Кульчицького. Серед них був і наш земляк, побратим Ігор Каплуненко. То була злочинна недбалість чи трагічна випадковість – досі не відомо. Вже три роки поспіль Україна втрачає своїх найкращих синів у горнилі російсько-української війни, а влада і досі називає це антитерористичною операцією. Український народ присипляють та годують порожніми обіцянками, що от завтра ми вже точно будемо жити по-новому. Але допоки ми не усунемо від влади олігархів, які наживаються на чужому горі, та не здобудемо перемогу над Московією, суттєвих змін на краще годі чекати”, – зазначив Вадим Кошель під час вступного слова.

До слова запросили маму та доньку Ігоря Каплуненка. Вони розповіли про дитячі та юнацькі роки Героя, про події часів Майдану та війни, про його життя та світогляд.

Громада вшанувала хвилиною мовчання Ігоря Каплуненка та усіх військових, які загинули, боронячи українську землю. Потім слово взяли командир ГФ “Щит” Сергій Шкаровський та представник ГО “Білоцерківська спілка добровольців” Олександр Магдич. На завершення заходу з власними віршами виступила білоцерківська поетеса свободівка Марія Постоєва. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *