21 травня 2015 року Білоцерківська міська організація ВО «Свобода» та громадське формування «Щит» провели вечір пам’яті з нагоди дня народження свободівця Віталія Коломійця, бійця добровольчого батальйону «Донбас», який загинув в «Іловайському котлі» 29 серпня 2014 року. Мітинг-реквієм відбувся біля пам’ятного знаку «Небесній сотні».

Перед громадою виступив бойовий побратим Віталія Володимир Бабенко («Фагот»):

«З тією кількістю боєприпасів, що у нас була, та з такими завзятими воїнами, як Віталій Коломієць, ми могли би тримати Іловайськ або вийти звідти з боєм. Проте через бездарність командування нас зібрали в одному місці та дали змогу московським окупантам розстріляти, як в тирі. Віталій був не з тих, що відступав або ховався, тому дуже хочеться зробити так, щоб його загибель була не даремною. Нам давно пора навести лад в місті та вигнати тих продажних чиновників і депутатів, що прислуговували режиму Януковича, а тепер піаряться і наживаються на війні».

Узяв слово голова Білоцерківської міської організації ВО «Свобода» Олександр Хозєєв:

«Віталія ми добре знаємо ще з часів Майдану. Він не міг спокійно сидіти вдома та їздив з нами на акції до Києва. Згодом вступив до партії. І коли почалася війна, як справжній націоналіст, не зміг лишитися осторонь. Про своє рішення їхати на боротьбу із російським загарбником не повідомив нікого, навіть рідних. Про те, що він став на захист Батьківщини всі довідалися тоді, коли він вже брав участь у бойових діях. Без тата залишилося троє дітей, адже він дбав не лише про себе та свою сім’ю, а про всю Україну. Наше завдання — бути гідними такого побратима. Ми не відступимо і продовжимо боротьбу за національну та соціальну справедливість».

Родина Віталія подякувала присутніх за небайдужість, підтримку, допомогу та висловила сподівання, що таких страшних похорон у Білій Церкві більше не буде.

В рамках пам’ятного вечора націоналісти разом з родиною провідали могилу Віталія на Сухоярському цвинтарі на «Алеї героїв».

Відео з місця події – https://youtu.be/FuMKIhMk1wo  (надане 77 Канал Новин)

Прес-служба Білоцерківської міської організації

Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *