9 квітня 2016 року у басейні КЗ БМР ДЮСШ №1 за підтримки депутата Київської обласної ради від ВО “Свобода” В’ячеслава Хмельницького відбувся ХІ відкритий чемпіонат міста Білої Церкви з плавання, присвячений пам’яті заслуженого тренера України Віктора Сітнікова.


Організаторами змагань стали відділ з питань фізичної культури та спорту Білоцерківської міської ради, Білоцерківська міська громадська організація “Спортивно-оздоровчий плавальний клуб ЛАМАНТИН”. До організаційного комітету змагань увійшли директор ДЮФСК Володимир Проценко – партієць Білоцерківської організації ВО “Свобода” та депутат Київської обласної ради від ВО “Свобода” В’ячеслав Хмельницький.
У змаганнях взяли участь хлопчики та дівчата 2005-2006 років народження – вихованці ДЮСШ №1, ДЮСШ №2, ДЮФСК міста Білої Церкви, а також юні плавці з Вишгорода та Броварів, загалом 163 особи.
Плавці змагалися у чотирьох видах програми: 50 м – вільний стиль, 50 м – брас, 50 м – дельфін (батерфляй), 50 м – на спині.
“Щиро сподіваюсь, що ми робимо гарну справу, проводячи такі змагання, виховуючи здорову та сильну молодь. Щира подяка всім учасникам, тренерам та суддям за участь, спортивний азарт і професіоналізм”, – сказав під час виступу В’ячеслав Хмельницький.
Переможці та призери були нагороджені дипломами, медалями відділу з питань фізичної культури та спорту Білоцерківської міської ради та пам’ятними призами від депутата Київської обласної ради від ВО “Свобода” В’ячеслава Хмельницького.
Прес-служба Київської обласної організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *