7 лютого 2018 року секретар Білоцерківської міськради свободівець Вадим Кошель взяв участь в урочистому піднятті Державного прапора та прапора Національного олімпійського комітету України з нагоди відкриття ХХІІІ Зимових Олімпійських ігор.

“Сьогодні в Олімпійському селищі в Республіці Корея відбулась офіційна церемонія підняття Державного прапора України. Ми піднімаємо Олімпійський прапор у Білій Церкві в якості підтримки українських спортсменів. Давайте побажаємо нашим олімпійцям яскравих вражень і перемог. Віримо у наших спортсменів, сподіваємося, що Україна здобуде олімпійські нагороди, а український гімн зазвучить у далекій Кореї”, – сказав під час вітального слова Вадим Кошель.

Націоналіст вручив подяки від відділення Національного комітету України в Київській області вчителю БЗШ №1 Світлані Лещук та вчителю БЗШ №9 Володимиру Складенку за підготовку команд-призерів спортивно-масового заходу “Олімпійське лелеченя”.

Право підняти Державний прапор України надано Володимиру Дюді ‒ велогонщику, учаснику двох Олімпійських ігор.

Право підняти Олімпійський прапор надано члену лижної збірної команди України Олександру Челенку та вихованці відділення фігурного катання ДЮСШ “Зміна” Марині Таланчук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *