23 листопада 2017 року в Білій Церкві відбувся IХ міський конкурс “Кращий студент року”. До складу журі увійшов депутат Білоцерківської міської ради від ВО “Свобода” Вадим Кошель.

Метою конкурсу є виявлення, підтримка і заохочення обдарованої молоді, сприяння гармонійному розвитку особистости та формування у них національної свідомості, розвитку і реалізації творчих здібностей студентів, стимулювання їх зацікавленості до підвищення свого інтелектуального та професійного рівня.

“Радий був взяти участь у такому конкурсі у якості члена журі і розділити частину відповідности при визначенні кращого студента. Відверто кажучи, було дуже важко визначитися з оцінками, адже усі учасники були гідні високого звання. Особливо вразило різноманіття вмінь конкурсантів та порадувала патріотична налаштованість студентів-учасників. Вдячний за те, що мав можливість хоча б на годинку повернутися та згадати своє студентське життя”, ‒ підсумував Вадим Кошель.

Звання “Кращий студент 2017 року” здобув Кирило Тимченко, студент КВНЗ КОР “Білоцерківський гуманітарно-педагогічний коледж”.

Прес-служба Київської обласної організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *