Народний депутат України від ВО «Свобода» Олександр Марченко, обраний у виборчому окрузі № 90 (Біла Церква), представив звіт про діяльність за період каденції з листопада 2019 року по нині. У парламенті націоналіст був обраний на посаду Голови підкомітету з питань будівництва та архітектури Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства.

Відвідуваність пленарних засідань Верховної Ради України за даним письмової реєстрації: присутній – 477, або 86%, відсутній з поважних причин – 17.

На виконання Закону України «Про статус народного депутата України» за період з 27.11.2014 року по 31.05.2019 року зроблено 1714 депутатських звернень.

Найбільша їх кількість підготовлена по:

– проблемах законності та правопорядку – 368, зокрема неправомірні дії поліції, прокуратури, суддів – 107, неналежне ведення кримінального провадження – 51, зловживання владою та корупційні дії представників влади – 42, виконання судових рішень – 34 тощо.

– проблемах охорони здоров’я – 355, зокрема лікування онкохворих – 116, проведення операцій – 72, лікування за кордоном – 16 тощо.

– проблемах освіти – 193, зокрема питання навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації – 81 тощо.

– проблемах соціального захисту – 159, зокрема надання матеріяльної допомоги – 26, індексації та перерахунок пенсії – 25, надання статусу потерпілого ЧАЕС – 22 тощо.

Крім того, на звернення громадян та з власної ініціятиви було підготовлено 161 депутатський запит:

Голові Верховної Ради України, керівникам комітетів ВРУ – 5; Кабінету Міністрів України – 67; керівникам міністерств і відомств України – 60; генеральному прокурору України – 20; місцевим органам влади й управлінням – 9.

Так, депутатські запити стосувалися: заборони грального бізнесу; діяльности УПЦ МП; занепаду екстреної меддопомоги; забезпечення населення індивідуальними газовими лічильниками; приватизації гуртожитку УТОС; фінансування освітньої галузі; надання земельної ділянки для будівництва автодоріг Р-04, 17, 32; фінансування навчальних закладів І–ІІ рівня акредитації; дискримінації норм оплати праці педагогічних працівників; будівництва та реконструкції онкодиспансеру; дороговартісного лікування онкохворих; пенсійної реформи та так званого «осучаснення» пенсій в м. Біла Церква; бездіяльности органів поліції та прокуратури; фінансування програм соцзахисту громадян постраждалих від ЧАЕС; компенсації знецінених грошових заощаджень Ощадбанку СРСР; перегляду рішення про здійснення ремонтних робіт траси «Київ–Одеса».

За період каденції я особисто та у співавторстві однодумців розробив та подав на розгляд Верховної Ради України 190 законопроєктів та проєктів постанов Верховної Ради України, з них 14 законопроєктів та проєктів постанов набули чинності. З метою удосконалення законопроєктів у другому читанні підготовив 474 поправок до 71 законопроєкту, з них: 86 – враховано, 33 – враховано частково, 29 – враховано редакційно.

Серед 190 законопроєктів ключовими є:

– № 8321 проект ЗУ «Про фахову передвищу освіту»;

– № 8460 проект ЗУ «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо прийняття Закону “Про фахову передвищу освіту”);

– №10323 проект ЗУ «Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку зі змінами законодавства про освіту»;

– № 8308 Проект ЗУ «Про внесення змін до Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” (щодо соціального захисту постраждалих осіб)».

За період депутатських повноважень я виступив 38 разів, зокрема з трибуни Верховної Ради України – 18 разів.

За період проведення сесій Верховної Ради з 2014 по 2019 роки я взяв участь у 13938 голосуваннях.

За роки каденції в громадські приймальні до мене звернулося 1329 громадян з усними та письмовими зверненнями.

За час роботи у парламенті ініціював і особисто взяв участь в багатьох заходах громадської та благодійної діяльности:

– проводив та брав участь у зустрічах та нарадах з питань освіти;

– займався волонтерською діяльністю для потреб української армії, здійснюючи щомісячні поїздки на Донбас;

– брав участь у звільненні полонених;

– здійснив поїздки з підтримкою (придбання генератора) у Великоновосілівський центр соціяльно-психологічної реабілітації дітей;

– працював разом із побратимами на будівництві укріпспоруд у зоні АТО;

– придбали і відправили для потреб захисників держави: автомобіль, приціли, акумулятори, спорядження бійцям (каски, берці, форму, бронежилети), предмети гігієни, продукти харчування.

Відповідно до узагальнених потреб виборців, з урахуванням звернень я виконав, провів, надав, в тому числі за рахунок коштів БО «Благодійний фонд Олександра Марченка» заснованого в лютому 2015 року: допомогу на будівництво українських храмів; фінансування оренди залу для спортивних змагань; допомогу учасникам Революції гідности та учасникам російсько-української війни у лікуванні, забезпеченні житлом тощо; допомогу на лікування; допомогу ліквідаторам аварії на ЧАЕС; вручення щорічної театральної премії «Браво» кращому актору року; фінансування оренди та ремонт залу для спортивного клубу боксу «Каменяр»; придбав УЗД апаратуру та ультразвукові датчики для ранньої діагностики захворювання на рак; встановлення пам’ятника Т. Г. Шевченку в с. Рибчинці, що на Вінничині;

Як Почесний голова Спілки освітян України постійно брав участь у відзначенні українців почесними нагородами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *