25 лютого 2016 року в Центральній бібліотеці м. Біла Церква за підтримки депутатів Київської обласної організації від ВО “Свобода” відбувся конкурс читців творів Лесі Українки з нагоди 145-річчя з дня народження поетеси.

Студенти і школярі натхненно читали вірші, розігрували сценки за уривками невмирущих творів великої української поетеси. Конкурс читців-аматорів, організований і проведений працівниками бібліотеки. Подібні патріотичні заходи систематично проводяться у бібліотеці під керівництвом завідуючої Людмили Чупак.

Членом журі конкурсу була помічниця народного депутата від ВО “Свобода” Олександра Марченка Марія Постоєва.
“Саме цього дня ми святкуємо уродини однієї із найталановитіших доньок нашого народу. А в тому, що наш народ талановитий, ми все більше переконувались з кожним виступом юних артистів. Визначалися й переможці.
Але, як на мене, тут не було ні переможців, ні переможених. Переможцем була українська поезія, українська мова, українська духовність! Окремо хочу відзначити роботу бібліотечної системи Білої Церкви, колективів всіх філіялів. Їх праця неоціненна. Низький Вам уклін“, – прокоментувала Марія Постоєва.
Усі учасники заходу отримали подарунки, зокрема і від депутатів Київської обласної ради від ВО “Свобода” В’ячеслава Хмельницького та Максима Запаскіна.

Прес-служба Київської обласної організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *