27 квітня 2017 року у ЗМІ з’явилася інформація з посиланням на прес-службу прокуратури м. Києва про те, що її працівники разом зі співробітниками СБУ викрили на корупційному злочині депутата Київської обласної ради, голову постійної комісії з питань екології, природокористування, водних ресурсів, ліквідації аварії на ЧАЕС та інших надзвичайних ситуацій Київської обласної ради Максима Запаскіна. 

У зв’язку із підозрою в отриманні хабаря Київська обласна організація ВО “Свобода” вимагає від працівників правоохоронних органів об’єктивного розслідування, а в разі підтвердження факту правопорушення ‒ забезпечення найжорсткішого покарання, відповідно до чинного законодавства. 

Закликаємо ЗМІ не вдаватися до передчасних і поспішних оціночних суджень, оскільки всупереч закону до затриманого під час здійснення слідчих дій не допускали адвокатів. Відтак ми не володіємо достовірною та незаангажованою інформацією про обставини справи. Не виключено, що влада в найгірших традиціях режиму Януковича під прикриттям боротьби з корупцією чинить розправу над політичними опонентами. 

Також наголошуємо, що “Свобода” ніколи не покривала й не покриватиме хабарників, бандитів чи порушників закону. У разі доведення провини Максима Запаскіна буде виключено з лав об’єднання й позбавлено депутатського мандата. Ми переконані, що жоден порушник закону не може прикриватися партійним прапором, і “Свобода” перша, в разі виявлення й підтвердження інформації щодо корупційної складової у діяльности будь-якого її члена, вимагатиме для нього якнайжорсткішого покарання. 

Прес-служба Київської обласної організації ВО “Свобода”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *